Tree or Three

Tree or Three

Таблицею
Списком

Ціна на підручники і книги Tree or Three купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Навчальний посібник Tree or Three - це повністю перероблене 2-е видання класичного курсу елементарного вимови, яке супроводжується тепер аудіо компакт-дисками і підходить як для самостійного вивчення, так і використання в класі з викладачем.

Нове видання зберігає багато функцій, які роблять оригінальне 1-е видання настільки популярним серед студентів. Зокрема, збережена загальна простота тексту і прямолінійність навчального плану, що робить матеріал більш зручним і доступним для учнів, які працюють самостійно. Рубрики для вправ були включені разом з найкращою загальної навігацією і чітким ключем відповіді. На відміну від оригінального видання, тут окремої книги вчителя немає.

Це курс за вимовою для початківців та учнів початкової школи на англійській мові як іноземному. Він забезпечує практику вимови англійських звуків, наголосу в словах і інтонації за допомогою різноманітних цікавих вправ і завдань.

Структури і, за дуже рідкісним винятком, словниковий запас, знайомі більшості учнів на даному рівні підготовки. Щоб новачки могли мати перевагу в структурно оціненому курсі і в той же час практикувати матеріал, відповідний їх потребам, звуки, що викладаються на початку книги, включають в себе ті, з якими стикаються майже всі студенти.

Курс ретельно класифікований як лексично, так і структурно, щоб вчителі могли об'єднати програму, при необхідності, з іншого курсовою роботою і подальшої практикою. Це також дасть можливість зв'язати матеріал із загальною структурою викладання і правопису, і допоможе в роботі з учнями різних національних груп, які зазнають труднощів з вимовою.

Книга Tree or Three супроводжується записом усього навчального матеріалу на аудіо-CD, які призначені для використання як в класі, так і студентами, які працюють поодинці.

Навчальний посібник прекрасно підійде тим, хто хоче навчитися правильному і грамотному вимові, починаючи з самих азів. В даному курсі всі вправи і практичні завдання озвучені носіями Британського варіанту англійської розмовної мови.

avtweb