Active Grammar

Active Grammar

Товарів у наявності: 3

Показано 1 - 3 з 3

Фільтрувати за:

Тип товару
Мова видання
Назва курсу

Ціна на підручники і книги Active Grammar купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Active Grammar ( «Активна граматика») - трьох рівнева серія довідкових і практичних посібників з вправами з граматики, для підлітків і молоді. Навчальна програма курсу пропонує чітку, зрозумілу і зручну структуру, яка містить теоретичний і практичний матеріал.

Курс охоплює всю граматику англійської мови, викладав на рівнях від А1 до C1 (за шкалою CEFR):

  • Active Grammar-1 - це 1-й ступінь курсу, що відповідає рівню підготовки Beginner A1-Elementary A2 (початковий-елементарний).
  • Active Grammar-2 - другий ступінь програми курсу, яка відповідає ступеню підготовки Intermediate B1 - Upper-Intermediate B2 (середній-вище середнього).
  • Active Grammar-3 - третій ступінь у вивченні курсу граматики, що відповідає рівню Advanced C1 (просунутий).


У книгах представлені граматичні моменти в змістовному контексті за допомогою захоплюючих і інформативних текстів. За ними слідують чіткі пояснення і корисні поради, які підкреслюють типові помилки, зазвичай здійснюються учнями нижчого рівня підготовки. Вправи в стилі іспиту забезпечують багато складних занять і спонукають студентів творчо застосовувати свої ідеї у вивченні граматики.

Active Grammar, підходяща для використання в класі або самостійних занять, представляє і практикує граматику в реалістичних умовах, спеціально відібраних для підлітків і молодих студентів. Кожен блок починається з оригінального тексту, за яким слідують чіткі пояснення ключових граматичних пунктів.

Захоплюючі презентації допомагають студентам дізнаватися про навколишній світ під час вивчення англійської граматики, а велика кількість контрастних ревізійних вправ виробляють у учнів знання кількох граматичних положень одночасно і готують їх до спілкування поза класною кімнатою.

Ключова особливість курсу Active Grammar:

  • Граматичні структури представлені у вигляді різноманітних, насичених контентом текстів, взятих з таких областей, як географія, історія і наука.
  • Ретельно продумані практичні завдання надають безліч складних вправ і можливостей для персоналізації.
  • Містить безліч додаткових оглядових матеріалів, представлених в МОЄМУ ТЕСТІ, тематичні розділи і оглядові блоки.
  • Регулярні підказки дають інформацію про загальні помилки, а додається CD-ROM містить додаткові вправи в стилі іспиту і тести для більшої граматичної практики.
  • Компакт-диск містить додаткові навчальні матеріали для кожного модуля і друковані тести для всіх областей граматики.
  • Вправи підходять для учнів, які готуються до іспитів Cambridge ESOL.


Всеосяжне онлай-керівництво для вчителя, що містить безліч практичних ідей про те, як використовувати матеріал в класі, а також поради з навчання змішаним здібностям і змішаним віковими класами, є в Інтернеті.

Active Grammar