English Vocabulary in Use North American English

English Vocabulary in Use North American English

Товарів у наявності: 3

Показано 1 - 3 з 3

Фільтрувати за:

Тип товару
Мова видання
Рівень курсу

Ціна на підручники і книги English Vocabulary in Use North American English купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

English Vocabulary in Use North American English - це трирівневий словниковий ряд для самостійного вивчення і використання для занять в класі. Тепер з переглянутим виданням для кожного рівня, дана серія популярних книг, найбільш продавана і користується великим попитом, була повністю оновлена, щоб надати студентам підтримку, необхідну їм для освоєння понад 7000 слів і фраз на Північноамериканському англійською.

Слідом за популярним форматом - «Використовувати», новий мова викладається в керованих двосторінкових блоках - з наданням словникового запасу на лівій сторінці підручника і новаторськими практичними заняттями справа. Відповідні для самостійного вивчення або використання в класі, книги поінформовані Кембриджських Міжнародним Корпусом, щоб гарантувати, що викладається словник є корисним, актуальним і представленим в природному контексті навчальним посібником.

Ключова особливість навчальних посібників «English Vocabulary in Use North American English»:

  • Систематично представляє найбільш корисну лексику, яка потрібна студентам на кожному рівні навчання.
  • Являє мову в простому для використання двохсторінковому форматі, який спочатку вчить, а потім відпрацьовує цільової словниковий запас.
  • Містить тематичні тематичні розділи про подорожі, розваги, роботі, погоди, сім'ї, почуттях, взаєминах і т.д.
  • Блоки охоплюють стратегії для вивчення словникового запасу, фразових дієслів, словосполучень і багато іншого.
  • Кожен рівень доступний в редакції з повним ключем відповіді.
  • Додаткові дії для роботи зі словниковим запасом, практикою слухання і виконанням практичних завдань доступні на супутньому веб-сайті.
 

Твердо заснована на сучасній теорії придбання і поповнення словникового запасу, ця серія словників пропагує і дає хороші навички в навчанні і вчить студентів, як виявляти правила правильного використання лексично. Базовий рівень пропонує для вивчення близько 1200 нових словникових одиниць.

English Vocabulary in Use North American English