Business Advantage

Business Advantage

Товарів у наявності: 13

Показано 1 - 13 з 13

Ціна на підручники і книги Business Advantage купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Business Advantage - повноцінний, добре продуманий курс англійської мови для тих, кому потрібно підтягнути свій ділова англійська. Він однаково добре підходить як для студентів в якості додаткового навчального матеріалу, так і для дорослих для поновлення словникового запасу і поглиблення знань.

Завдяки ретельного опрацювання курс підходить для будь-якого рівня знань:

 • Advanced;
 • Intermediate;
 • Upper-Intermediate.
 

Значить, незалежно від рівня знань ви знайдете щось корисне для себе в цьому курсі.

Кожен рівень включає в себе матеріал на 75-100 повноцінних годин навчання. Це не просто нові слова і звороти: Business Advantage поєднує реальні бізнес-теорії та приклади з життя. Після проходження курсу ви отримаєте базові знання про те, як в усному порядку вирішити проблеми з реальної практики корпорацій зі світовим ім'ям. Ряд вправ допоможуть розвинути навички комунікації між колегами і з підлеглими. Це істотно спростить прийняття рішень і дасть серйозний стимул для особистісного розвитку.

Всі надані матеріали автентичні і дат можливість якомога ближче познайомитися з мовою в природних умовах використання безпосередніми носіями. Курс збагачений експертними думками та включає повноцінні кейси для максимального занурення в бізнес-середовище. Це дозволить не тільки розширити своє розуміння про роботу міжнародних компаній, але і дасть базовий досвід дії в кризових ситуаціях.

Особливості Business Advantage

Курс включає в себе теорію і практику бізнесу, які в поєднанні дадуть вам повне занурення в предмет. Ось деякі особливості курсу, завдяки якому його вибирають тисячі людей:

 • - Внесок декількох реальних бізнес-шкіл і досвіду великих корпорацій, включаючи IKEA, Unilever і Nokia.
 • - Використання «живого» розмовного ділової англійської.
 • - Модульний підхід, який дозволяє дозувати інформацію і отримувати від неї максимум ефективності.
 • - Курс легко адаптується для різних рівнів знання мови і різних потреб учнів.
 • - Курс оснащений веб-підтримкою, яка пропонує оновлення та новинки, що забезпечують свіжий і динамічний підхід до процесу навчання.
 

Business Advantage відрізняється багатим експертним внеском, що робить його незамінним для майбутніх бізнес-лідерів. Актуальні і цікавий, він легко засвоюється і буде цікавий всім, хто пов'язаний з бізнесом.

Business Advantage - це курс ділової англійської мови. Книги від видавництва Cambridge охоплюють ступені підготовки від B1 +, Intermediate по C1, Advanced. Курс розрахований на вивчення англійської, як студентами, так і людьми, охочими підвищити свій рівень знань, для більш ефективного здійснення професійних, посадових обов'язків.

Три рівня курсу, кожен з яких розрахований на 75-100 годин навчання, вмістили в себе бізнес-теорії, практику і реальні приклади діяльності світових корпорацій. Також, підручники містять практичні завдання, тести, вправи, які допомагають учням розвивати комунікативні навички.
Унікальні тести, різні аудіо і відео матеріали, кейси, поради та рекомендації експертів, допомагають студентам зануритися в діловий світ. У книгах міститься інформація, що дозволяє розширити знання про діяльність світових корпорацій, розвинути в собі навички критичного мислення, навчиться генерувати і втілювати в життя ідеї, з дозволу кризових ситуацій.

Серія включає книги:

 • • Business Advantage Intermediate - В1 +, Intermediate. На цьому рівні студенти, крім лексичного і граматичного матеріалу, вчаться вести бесіди та обговорення з партнерами, проводять імпровізовані співбесіди, складають електронні листи, а також відповідають на скарги клієнтів. Зошит з кейсами, зібрала в собі приклади успішних стратегій організації бізнес діяльності відомих світових компаній, таких як IKEA, Cisco Systems, Isuzu
 • • Business Advantage Upper-Intermediate - B2, Upper-Intermediate. Підвищення рівня відображається на завданнях, які поставлені перед студентами. Курс передбачає, що при переході з цієї ступені навчання на наступну, учні зможуть складати листи-звернення, презентувати проект, надавати дослідження сегмента ринку, розробляти маркетингові плани, а також писати есе, в яких буде викладена аргументована точка зору щодо сильних і слабких сторін певного продукту. Кейси включають приклади компаній Dell, Renault-Nissan, Havaianas, Nokia
 • • Business Advantage Advanced - C1, Advanced. Остання щабель навчання за курсом, яка спрямована на розвиток навички ділового спілкування. Студенти вчаться шукати нових партнерів, проводять презентації, розробляють стратегії розвитку ринку, надають аутсорсингові послуги. Також, навчання передбачає розвиток навички ділового листування. Кейси розроблені на прикладах компаній Piaggio, Trashy Bag, Alibaba.


Комплектація кожного з рівнів курсу Business Advantage, передбачає наявність:

• Робочого зошита з аудіо дисками
• Аудіо диски для роботи в класі
• Підручника з відео матеріалами
• Книги для вчителя.

Посібники для викладачів містять рекомендації і покрокові інструкції, які дозволять організувати навчальний процес, подаючи інформацію максимально цікаво і заманюють, виключаючи рутину і нудьгу з уроків. У книзі також містяться додаткові матеріали, спрямовані на відточування лексичних та граматичних навичок, а також рольові ігри, з відповідями і поясненнями, для успішного проведення занять.

Business Advantage