Business Vocabulary in Use

Business Vocabulary in Use

Товарів у наявності: 9

Показано 1 - 9 з 9

Фільтрувати за:

Тип товару
Мова видання
Назва курсу

Ціна на підручники і книги Business Vocabulary in Use купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Навчальні посібники Business Vocabulary in Use - друге видання, призначене для студентів і фахівців, які прагнуть розширити свій діловий словниковий запас. Курс знайомить учнів з мовою, який їм потрібен сьогодні для бізнесу, пояснює слова і формулювання, надає практику використання мови.

Нове видання відображає останні досягнення в області фінансової практики ведення бізнесу, технологій і глобальних зв'язків, а також містить великий тематичний спектр: фінанси і культура поведінки на роботі, конкурентні стратегії та глобалізація. Це також допомагає студентам розвивати навички в основних областях, включаючи ділове лист і роботу в міжнародних командах. Ідеально підходить для використання в класі і самостійного вивчення.

Друге видання Business Vocabulary in Use з вивчення професійної лексики складається з книг 3-х рівнів підготовки за шкалою Ради Європи CEF:

  • рівень від A1 Elementary до A2 Pre-intermediate (елементарний-нижче середнього);
  • рівень підготовки B1 Intermediate (пороговий);
  • рівень професійного володіння мовою C1 Advanced.
 

Курс розроблений, щоб допомогти поліпшити свої комунікативні навички в реальних ділових ситуаціях. Він включає в себе унікальний акцент на усній і письмовій граматики, а також практичні поради з таких питань, як організація презентацій, ділових зустрічей, ведення переговорів та висловлення своєї думки.

Завдяки словником, взятому з мовної колекції Cambridge International Corpus, учні можуть бути впевнені, що мова, яку вони вивчають, є сучасним, актуальним і природним. Навчальні посібники були ретельно досліджені з використанням Кембриджського навчального корпусу, щоб гарантувати, що всі нові слова і вислови англійська, який фактично вживають носії мови.

Навчальна програма поставляється з новим CD-ROM, який пропонує практичні вправи та ігри, аудіо кожного слова чи фрази, тести і фонемную діаграму для підтримки вимови.

Ключові особливості курсу Business Vocabulary in Use:

  • Заснований на структурі реального письмового та усного ділового англійської, щоб можна було вивчати мову так, як він дійсно використовується.
  • Приділяє особливу увагу стратегіям говоріння, які допоможуть більш ефективно донести свою точку зору в бізнесі.
  • Чітко пояснюються відмінності між формальним і неформальним мовою, а також британським і американським англійською вимовою.
  • Розділи «Зробіть це особисто» спонукають застосовувати отримані знання до свого власного досвіду.
  • Аудіо CD забезпечує додаткову практику розмовної мови і прослуховування.
 

Граматика для бізнесу є обов'язковою умовою для тих, хто використовує англійську на робочому місці. Це забезпечує чіткі роз'яснення та справжню практику найнеобхіднішого мови, використовуваного в діловій англійській комунікації.

Business Vocabulary in Use