Access 1-2-3-4 підручники

Access 1-2-3-4 підручники

Товарів у наявності: 70

Показано 1 - 48 з 70

111

111

Access 1-2-3-4 купити підручник в Україні

Чотириступінчастий курс англійської мови, призначений для учнів середньої школи. До складу кожного рівня входять 10 модулів, що займають 80 годин занять. Містить безліч захоплюючих тем, має барвисте оформлення і зрозумілу структуру. Приділено особливу увагу граматиці і лексиці. З даним курсом можна легко досягти результату, завдяки інтенсивним практичним завданням і розважальним вправам. Для запам'ятовування нових слів і словосполучень використовуються пісні.

Ключові характеристики:

  • розділи побудовані на певній темі
  • різноманітність текстів для читання
  • спільні діалоги
  • насичена практика всіх навчальних навичок
  • комікси і пісні
  • веселі оповідання
  • розділи для самоконтролю


Купити підручники Access в інтернет-магазині "Oxford-Book"

Наш інтернет-магазин пропонує купити підручники Access в Україні на максимально вигідних умовах, необхідно просто вибрати курс або рівень і оформити покупку, або зателефонувати нашому фахівцеві. Наш менеджер-консультант не тільки допоможе вам оформити покупку, але і підібрати оптимальну наукову літературу, яка буде відповідати вашим цілям, уподобанням і фінансовим можливостям. Практикуємо виключно індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Абсолютно вся наукова література, яка знаходиться на віртуальних полицях нашого магазину, надається нам офіційними постачальниками від видавництва, а не сумнівними посередниками. Це гарантує, що у нас ви зможете недорого купити курс англійської або будь-яку іншу наукову літературу, яка відповідає всім нормам і має необхідні сертифікати якості. При співпраці з нами, ви першими будете дізнаватися про новинки від того чи іншого видавництва.

Про якість наданої нами продукції та орієнтації на клієнта свідчать численні відгуки, з якими ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланням: https://oxford-book.com.ua/module/ifeedback/rating. Для оптових покупців і постійних клієнтів передбачені знижки, що робить ціни ще більш вигідними, а співпраця більш приємним. Доставка здійснюється в будь-яку точку України: Київ, Харків, Львів, Одеса, Миколаїв та інші області.

Access 1-2-3-4 підручники