Cambridge English for

Cambridge English for

Товарів у наявності: 17

Показано 1 - 17 з 17

Фільтрувати за:

Ціна на підручники і книги English for купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Серія книг Cambridge English for призначена для вивчення англійської мови і одночасно розвитку професійних навичок у студентів і кваліфікованих працівників з різних областей. Серія включає:

  • Cambridge English for Engineering - розвиток навичок спілкування серед інженерів професіоналів. Книга складається з десяти блоків, які охоплюють всі важливі теми, що дозволяють вільно володіти термінологією на рівні досвідченого користувача. Комплектація передбачає наявність аудіодисків.
  • Cambridge English for Human Resources - для тих, хто хоче познайомитись ближче з тонкощами управління і розвитку персоналу на англійській мові. Книга охоплює всі важливі аспекти, що стосуються людських ресурсів, починаючи з аутосорсінг і закінчуючи стратегічним управлінням. Курс спрямований на вивчення словникового запасу, розвиток специфічних навичок для роботи, серед яких коучинг, системи оцінки та управління конфліктами. Матеріал в повному обсязі надано на аудіо дисках.
  • · Cambridge English for Job-hunting - короткий курс навчання для студентів і професійних співробітників, яким необхідно скласти заявку на роботу на англійській мові. Підручник разом з аудіо дисками допоможе розібратися і набути необхідних навичок для успішного пошуку роботи здобувачами. За підсумком вивчення, кожен буде знати, як підготувати резюме, написати супровідний лист, отримає відповіді на найбільш поширені запитання під час проведення співбесіди.
  • · Cambridge English for Marketing - охоплює всі важливі теми, необхідні для вивчення фахівцями з маркетингу, починаючи з самого поняття маркетинг і його ролі на ринку, закінчуючи випуском нової продукції. Книга спрямована на розвиток основних навичок роботи, таких як проведення маркетингового аудиту, підготовка компанії, організація заходів. презентацій, розробка стратегій
  • · Cambridge English for Nursing Intermediate і Pre-Intermediate (CEF level В1-A2) - призначена для розвитку і вдосконалення комунікативних навичок у медичного персоналу, що необхідно для підвищення ефективності, впевненості в роботі. Курс охоплює основні області сестринської справи, компакт диск з аудіозаписами дозволяє опрацювати вимова і навчиться сприймати мову на слух.
  • · Cambridge English for Scientists - розвиток комунікативних навичок у студентів і співробітників, які вивчають природничі науки, що дозволяє їм більш впевнено спілкуватися в робочій обстановці з колегами, співробітниками, студентами. Кожен розділ підручника, який стосується тематичного дослідження, заснований на базі реальних досліджень, які були опубліковані в різні часові відрізки. Це робить курс більш захоплюючим і корисним. Наявність аудіо дисків сприяє швидкому засвоєнню матеріалу і розширює навчальний матеріал.
  • · Cambridge English for the Media - курс, який охоплює цілий ряд напрямків, пов'язаних із засобами масової інформації. Це і газети, і радіо, і телебачення, і маркетинг. Розвиває в студентах такі професійні навички, як написання слоганів, заголовків, створення рекламних оголошень. У комплекті також надається компакт диск.
  • ся компакт диск.

Cambridge English for