Cambridge English Skills Real Listening and Speaking

Cambridge English Skills Real Listening and Speaking

Товарів у наявності: 4

Показано 1 - 4 з 4

Фільтрувати за:

Тип товару
Мова видання

Ціна на підручники і книги English Skills Real Listening and Speaking купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Cambridge English Skills Real Listening and Speaking - це серія підручників, що складається з чотирьох рівнів, основне призначення якої, розвиток розмовних навичок і вміння сприймати мову на слух у школярів, а також у тих, хто бажає почати вивчення англійської мови.
Підручники видавництва Cambridge, розроблені з метою натренувати сприйняття іноземної мови на слух, а також навчити чітко висловлювати свої думки, слухати і чути співрозмовників, відповідати по суті предмета розмови, не створюючи при цьому незручностей. Кожне з представлених чотирьох підручників, можна використовувати як для самостійного вивчення, так і для роботи в класі. В кінці кожної книги, автори передбачили відповіді на всі вправи, що дозволяє здійснювати самоконтроль, бачити свої помилки, прогалини в знаннях і заповнювати їх систематичними повтореннями.

У комплекті до підручників передбачені аудіо диски, за допомогою яких можна закріпити теоретичний матеріал з підручника, застосувавши лексичні теми з нього на практиці. Курс передбачає наявність книг за рівнями:

  • Cambridge English Skills Real Listening and Speaking 1 - відповідає початковому рівню Elementary, A2. Знання, які пов'язані з основними сферами життя, що мають безпосереднє відношення до учня. Це може бути інформація про себе, свою родину, хобі.
  • Cambridge English Skills Real Listening and Speaking 2 - Pre-intermediate, B1, по завершенню якого, учні можуть говорити на знайомі теми, вести діалог, обґрунтовуючи свою думку.
  • Cambridge English Skills Real Listening and Speaking 3 - Intermediate / Upper-intermediate, B2. Підручник і аудіо матеріали дають необхідні знання, які дозволяють учням обговорювати різні теми, швидко орієнтуючись в предметі розмови, не створюючи незручностей для всіх учасників розмови.
  • Cambridge English Skills Real Listening and Speaking 4 - Advanced, C1. Передостанній ступінь вивчення англійської мови, яка дозволяє практично на рівні носія вільно спілкуватися на різні теми, аргументувати, висловлювати незгоду, оперувати фактами, вступати в суперечки.

Серед основних особливостей серії Real Listening and Speaking можна виділити наступні:

  • Навчання вибудовується на повсякденних ситуаціях, із застосуванням сучасних методів, що дозволяє швидше орієнтуватися в матеріалі і виконувати поставлені завдання.
  • Завдання і вправи базуються на чотирьох темах - суспільне життя, подорожі, робота і навчання.
  • Книги містять в собі не тільки теоретичний матеріал, але і відповіді на вправи, поради з проведення навчального процесу, список лексики, що допомагає вчителям правильно організувати проведення тестувань і складати плани уроків.
  • Комплектація передбачає наявність аудіо дисків, які допомагають урізноманітнити уроки, відточують навички аудіювання.
  • Підручники другого-третього рівня можна використовувати з метою підготовки до іспитів, в тому числі до незалежного зовнішнього оцінювання.

Cambridge English Skills Real Listening and Speaking