Cambridge English Skills Real Writing

Cambridge English Skills Real Writing

Товарів у наявності: 4

Показано 1 - 4 з 4

Ціна на підручник Cambridge English Skills Real Writing купити книгу Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Cambridge English Skills Real Writing - це 4-рівнева серія практичних навичок у вивченні Кембриджського англійської. Курс спеціально розроблений для молодих студентів і людей дорослого віку, які хочуть більш впевнено спілкуватися англійською мовою скрізь, де б вони не знаходилися - вдома, на роботі, в поїздках, на навчанні або при спілкуванні з іншими англомовними людьми. Це видання може бути саме тим, що учням потрібно, незалежно від того, займаються вони поодинці або в класі з викладачем.

Сконцентрувавши увагу на таких темах, як «Робота і навчання» і «Соціальна життя і подорожі», серія навчального курсу формує впевненість завдяки діям, заснованим на повсякденних ситуаціях. Рекомендації, поради та стратегії подолання труднощів допомагають студентам розвивати навички, необхідні їм, щоб стати ефективними письменниками.

Учням пропонується перенести свої знання зі сторінки підручника в повсякденне життя за допомогою завдань з розділу «Додаткова практика», призначених для продуктивної взаємодії з носіями англійської мови. Контрольні списки, засновані на твердженнях ALTE Can-do, дозволяють учням побачити, чого вони домоглися в процесі навчання, і пишатися своїми досягненнями.

Головні особливості курсу Cambridge English Skills Real Writing:

справжні теми і ситуації дають студентам відчуття мети і завдань з самого початку;
завдання «класовий бонус» для роботи в групі або парами дає можливість вчителю адаптувати навчальний матеріал відповідно до різних класами, а учням ще більше впевненості в тому, що вони все роблять правильно;
докладні навчальні замітки, з варіантами розширення для кожної одиниці блоку, доступні для завантаження онлайн.

Навчальна програма Cambridge English Skills Real Writing допоможе набути навичок, які стануть в нагоді в подальшому навчанні, побудові кар'єри, в соціумі і повсякденному житті. Всі книги укомплектовуються додатковим додатком - аудіо CD і ключем.

Cambridge English Skills Real Writing

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
з 0
Відгуки відсутні