Іспити Cambridge English Young Learners

Іспити Cambridge English Young Learners

Товарів у наявності: 9

Показано 1 - 9 з 9

Ціна на підручники і книги Cambridge English Young Learners купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Курс Cambridge English Young Learners - серія веселих і цікавих тестів для підготовки до іспитів Кембриджа з англійської мови, грунтуючись на активності дитини. Курс розроблений спеціально для молодших школярів у віці 7-12 років. Він знайомить учнів початкових і молодших класів з повсякденним розмовною та письмовою англійською мовою і є відмінним способом набути впевненості і поліпшити свою англійську.

Тести були створені саме для дітей і тому використовують теми і ситуації, з якими вони знайомі. Всі іспити охоплюють чотири мовні навички: читання, письмо, розмовна мова та аудіювання (прослуховування). Учням пропонується пересуватися за трьома рівнями:

  • Cambridge English: Young Learners / Starters - є першою сходинкою в освоєнні англійської. Займаючись підготовкою до іспиту в захоплюючій формі, діти осягають письмову і усну форму мови, який використовується при повсякденному спілкуванні.
  • Cambridge English: Young Learners / Movers - це наступний щабель на шляху учнів в засвоєнні мови. При підготовці до тестів іспиту діти вчать новий матеріал, а отримання сертифіката є важливим мотиваційним фактором для продовження придбання знань.
  • Cambridge English: Young Learners / Flyers - завершальний рівень підготовчого курсу. Виданий сертифікат підтверджує володіння повсякденним усним і письмовим англійським базового рівня.
 

Завдання побудовані в легкій, розважальній та комунікативної формі, з питаннями в стилі іспиту, і охоплюють безліч цікавих тем. Вони збудовані так, щоб зробити акцент на областях, в яких учні допускають найбільше помилок. Екзаменаційні матеріали яскраво і барвисто проілюстровані, а самі іспити проводяться в спокійній і невимушеній атмосфері.

Тести спеціально розроблені для підвищення мотивації дітей та формування у них впевненості при використанні англійської мови в побуті, вони розвивають навички, необхідні дітям в спілкуванні.

У міру зростання у хлопців впевненості у власних силах буде підвищуватися їх бажання подальшого вивчення англійської мови і застосування його на більш значному рівні.

Навчальний курс використовує реальні тестові питання і є відмінним способом підготувати дитину до тестування як на папері, так і в комп'ютерному варіанті.

З Cambridge English Young Learners вчителя можуть мотивувати своїх підопічних вивчати англійську мову, а батьки - бачити прогрес і досягнуті успіхи.

Іспити Cambridge English Young Learners