Blockbuster 1-2-3-4 Students Book workbook

Blockbuster 1-2-3-4 Students Book workbook

Товарів у наявності: 29

Показано 1 - 29 з 29

Книги Blockbuster 1-2-3-4 Students Book & workbook

Модульний курс англійської мови, спрямований на рівні від Beginner до Intermediate. Структура і навчальний план підручника відповідають усім вимогам міжнародної програми. Blockbuster розвиває всі необхідні навички для освоєння мови (аудіювання, читання, усна і письмова мова) за допомогою різних комунікативних завдань, а також систематично повторюючи ключові елементи мови. Перш за все, курс призначений для розвитку у учнів комунікабельності (вивчення слів і словосполучень, використовуваних у повсякденному житті), цілісності (робота в колективі, використання аналітичного мислення), гуманності (освоєння і практика мови шляхом завдань, орієнтованих на інтереси і почуття учнів ).

 

Ключові характеристики Blockbuster 1-2-3-4:

  • словник представлений у функціональному і багатозначному контексті, для використання англійської мови в повсякденному житті
  • живі діалоги для розуміння природної мови
  • велика різноманітність текстів для читання
  • пісні та ігри
  • розділ самооцінки
 


Купити підручники Blockbuster в інтернет-магазині "Oxford-Book"

Наш інтернет-магазин пропонує купити підручники Blockbuster в Україні на максимально вигідних умовах, необхідно просто вибрати курс або рівень і оформити покупку, або зателефонувати нашому фахівцеві. Наш менеджер-консультант не тільки допоможе вам оформити покупку, але і підібрати оптимальну наукову літературу, яка буде відповідати вашим цілям, уподобанням і фінансовим можливостям. Практикуємо виключно індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Абсолютно вся наукова література, яка знаходиться на віртуальних полицях нашого магазину, надається нам офіційними постачальниками від видавництва, а не сумнівними посередниками. Це гарантує, що у нас ви зможете недорого купити курс англійської або будь-яку іншу наукову літературу, яка відповідає всім нормам і має необхідні сертифікати якості. При співпраці з нами, ви першими будете дізнаватися про новинки від того чи іншого видавництва.

Про якість наданої нами продукції та орієнтації на клієнта свідчать численні відгуки, з якими ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланням: https://oxford-book.com.ua/module/ifeedback/rating. Для оптових покупців і постійних клієнтів передбачені знижки, що робить ціни ще більш вигідними, а співпраця більш приємним. Доставка здійснюється в будь-яку точку України: Київ, Харків, Львів, Одеса, Миколаїв та інші області.

Blockbuster 1-2-3-4 Students Book workbook