Cambridge English Young Learners 9

Cambridge English Young Learners 9

Товарів у наявності: 13

Показано 1 - 13 з 13

Ціна на підручник Cambridge English Young Learners 9 купити книгу Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Cambridge English Young Learners 9 - це 3-рівневий курс з вивчення мови, з метою підготовки молодших школярів до іспиту «Кембриджський англійська: молоді учні». Всі тести Cambridge English: Young Learners 9 відповідають вимогам CEFR.

Живі історії та веселі заняття захоплять уяву школярів і допоможуть їм підготуватися до здачі тестів. Заходи в комунікативній формі допомагають маленьким учням в тих областях, які можуть викликати у них проблеми на всіх рівнях, щоб вони навчилися уникати поширених помилок. Окремі списки нових слів забезпечують легкий довідник для вивчення, що дозволяє практикувати словниковий запас у вільний час.

Навчальний матеріал розбитий на ступені:

  • Starters - 1-й ступінь всієї серії для дітей молодших класів, яка починає активно готувати учнів до здачі іспиту Cambridge English: Young Learners Starters. Вона відповідає рівню володіння Beginner до A1;
  • Movers - 2-й ступінь курсу англійської мови, відповідна Beginner A1 ступеня підготовки. Тут діти закріплюють граматику і продовжують поглиблено вивчати лексику;
  • Flyers - завершальний етап серії для початкової школи, який готує до іспиту «Кембриджський англійська: молоді учні». Відповідає рівню Elementary A2.
 

Барвисті контрольні роботи містять цікаві вправи і привабливі ілюстрації, щоб мотивувати молодих учнів на всіх рівнях. Вони також надають чудову можливість дітям, батькам і вчителям ознайомитися з форматом тесту.

При оцінюванні виконаних робіт результати представлені таким чином, щоб забезпечити заохочення учням. Всі бажаючі, що свій тест, отримують сертифікат, який орієнтований швидше на те, що вони можуть зробити, ніж на те, що вони не змогли зробити. Це збільшує мотивацію дітей для подальшого вивчення англійської мови.

Курс містить три повних комплекти для кожного з тестів англійської мови Кембриджських молодих учнів (Starters, Movers and Flyers). Буклет з відповідями містить відповіді на всі три початкових тесту.

Аудіо компакт-диски Starters Movers и Flyers, які включають розділи для прослуховування тестів, і Книги маленького «студента» доступні окремо.

Cambridge English Young Learners 9