Cambridge First Trainer Second Edition

Cambridge First Trainer Second Edition

Товарів у наявності: 3

Показано 1 - 3 з 3

Фільтрувати за:

Мова видання
Назва курсу

Ціна на підручник Cambridge First Trainer Second Edition купити книгу Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Cambridge First Trainer Second Edition - це друге видання курсу, яке пропонує шість практичних тестів для переглянутого іспиту Cambridge English: First (FCE) 2015 року, в поєднанні з простими інструкціями, порадами і підказкою до іспиту.

Перші два тести повністю керуються рекомендаціями про те, як вирішувати кожну статтю. Додаткові практичні заняття, про які повідомляє Cambridge Learner Corpus, банк екзаменаційних робіт реальних кандидатів, зосереджені на тих областях, де студенти зазвичай потребують найбільшої допомоги.

Граматична і лексична робота інтегрована разом з екзаменаційної практикою і включає в себе вправи, які навчають студентів уникати поширених помилок, виявлених за допомогою Cambridge Learner Corpus з відповідей кандидатів на реальні іспити.

Ключова особливість курсу Cambridge First Trainer Second Edition:

  • Корисна інформація знайомить студентів з Кембриджським англійським: найперший іспит.
  • Покрокове керівництво показує студентам, як підходити до кожного завдання на сторінці.
  • Додаткова граматика, лексика і практика листи допомагають студентам уникнути типових помилок на іспиті.
  • Аудіо включено в навчальний посібник для скачування онлайн або окремо як аудіо-CD.
  • Чіткі пояснення і замітки вчителі в виданні - «З відповідями» - дають ідеї для постановки і розширення завдань, а також моделюють відповіді для написання на папері.
  • За матеріалами Cambridge Learner Corpus програма містить автентичні приклади з Кембриджського англійської: сценарії першого іспиту.
  • Словниковий запас знаходиться на рівні С1 і визначається дослідженнями англійського словникового профілю.
 

Всі вправи забезпечені відповідями, які включають додаткові роз'яснення. Ця версія навчального курсу містить повний ключ відповіді. Аудіо тестових завдань з аудіювання та говоріння є для завантаження онлайн. Аудіо компакт-диски з матеріалами для прослуховування також доступні окремо.

Cambridge First Trainer Second Edition