Cambridge Handbooks for Language Teachers

Cambridge Handbooks for Language Teachers

Товарів у наявності: 22

Показано 1 - 22 з 22

Фільтрувати за:

Ціна на підручник Cambridge Handbooks for Language Teachers купити книгу Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Cambridge Handbooks for Language Teachers - це випробувана і перевірена унікальна серія кишенькових навчальних посібників для викладачів англійської мови. Кожна з них присвячена певному аспекту викладання і включає різні рекомендації та корисні поради, які стануть в нагоді вчителям не тільки англійської, а й інших мов.

Кожна назва серії Cambridge Handbooks for Language Teachers призначене як в якості основи для навчальних курсів і семінарів, так і в якості довідкового тексту. Всі без винятку довідники надають вчителям практичні інструменти і стратегії навчання мови.

Наприклад - мовна оцінка для класних керівників - надає вчителям абсолютно новий підхід до розробки і використання мовних оцінок, сформованих на класі. Цей підхід заснований на сучасній теорії і практиці в галузі мовної оцінки і на розумінні оціночних потреб класних керівників.

Пов'язана серія підручників, від декількох авторів, включає книги різної тематики:

  • Використання народних казок у навчанні мови.
  • Застосування автентичного відео в мовній аудиторії.
  • Вивчення мови за допомогою цифрового відео.
  • Практичні заняття по граматиці: керівництво для вчителів.
  • Викладання на слух.
  • Комунікативна швидкість.
  • Тестування розмовної мови: довідник за усними методикам і ін.
 

Словникові заняття надають безліч ідей для введення, уявлення, розширення, вивчення і практики словникового запасу. Ці заходи чітко прописані і охоплюють широке коло питань. У книгах містяться докладні розділи з рекомендаціями, в яких викладені основні принципи, що додаються в викладанні і використанні словникового запасу.

Методи управління класом пропонують величезний спектр практичних методів, які допоможуть вчителям максимально використовувати свій навчальний простір і змусити учнів працювати більш цілеспрямовано. Матеріал допомагає вчителям вивчити спосіб спілкування з учнями, передбачити і уникати проблем в класі, дозволяючи приділяти більше часу значущим занять.

Навчання розумінню сприйняття на слух розвиває навички аудіювання. Автори навчальних посібників визначають характеристики реального прослуховування, аналізують проблеми, з якими стикаються учні, і обговорюють питання, пов'язані з плануванням успішної практики сприйняття на слух у мовній аудиторії.

Всі книги серії «Кембриджські довідники для вчителів мов» містять велику різноманітність типових вправ. Рівень діяльності варіюється від початкового до просунутого і ілюструє методи, які підходять і для дорослих, і для дітей. Вправи можуть бути використані як вони є, або служити в якості моделей для вчителів, які хочуть розробити свої власні матеріали. Документи, що додаються компакт-диски CD-ROM містять готові до друку матеріали, які можна відразу ж використовувати в класі.

Cambridge Handbooks for Language Teachers