Cambridge Business Skills

Cambridge Business Skills

Товарів у наявності: 6

Показано 1 - 6 з 6

Фільтрувати за:

Ціна на підручник Cambridge Business Skills купити книгу Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Серія коротких курсів від провідних авторів ділової англійської, що поєднують комунікативні навички з розвитком професійних мов. Рівень B1-C2 (від середнього до просунутого).

В даний час доступні студентські книги за напрямками: «Спілкування між культурами», «Динамічні презентації», «Міжнародні переговори» і «Написання для впливу».

Короткий курс Cambridge Business Skills, заснований на надихаючих радах провідних діячів світу міжкультурного спілкування, охоплює всі види усної та письмової комунікації: від зустрічей до переговорів, телефонних дзвінків і електронних листів, а також на різні ситуації - від роботи в міжнародних групах до управління конфліктом. Студентам пропонується проаналізувати свою міжкультурну компетенцію і допомогти розробити особистий план дій для подальшого використання поза класною кімнатою. Студенти отримають основні навички та методи, які їм знадобляться для ефективної роботи з колегами і діловими партнерами по всьому світу.

Динамічні презентації, орієнтовані на керівників і тих, хто готується або бажає продовжити кар'єру в бізнесі. Вони розглядають те, що являє собою успішну, мотивуючу презентацію, і дають учням уявлення про основні навичках і методах, які їм знадобляться для того, щоб їх презентації були такими, що запам'ятовуються. Книга студента поставляється з двома аудіо CD, що містять весь матеріал, використаний в курсі. Також є DVD з презентаціями, порадами експертів і автентичним контентом, націленим на підвищення кваліфікації в ключових областях управління.

Спираючись на надихаючі поради провідних експертів по переговорам, International Negotiations проводить студентів через весь переговорний процес, від підготовки до переговорів до укладення угоди. Десять модулів дають учням основна мова, навички та методи, необхідні для успішних переговорів, і охоплюють такі теми, як:

  • побудова відносин;
  • методи опитування;
  • розшифровка мови тіла;
  • ведення переговорів;
  • здатність переконувати.
 

Складні рольові ігри та ігри з розвитку навичок додатково розвивають ключові навички ведення переговорів і мовні навички, а «Ключ» та «Коментарі» дають цінну інформацію з усіх аспектів переговорного процесу, включаючи важливість розуміння культурних відмінностей.

Книга Writing For Impact охоплює всі аспекти листи, від електронних листів до протоколів засідань, і порядків денних. Прогресивна навчальна програма також гарантує, що учень покращить свої загальні знання і вміння писати. Підручник поставляється з аудіо-CD, який містить як поради, так і вступні матеріали по складанню письмових документів в діловій обстановці, а також витяги з зустрічей і телефонних дзвінків.

Курс Cambridge Business Skills покликаний допомогти студентам розвинути навички ділової англійської для впевненого спілкування на міжнародному робочому місці, і довести, що у вас є необхідні знання мови для досягнення успіху.

Cambridge Business Skills