Compact Advanced

Compact Advanced

Товарів у наявності: 4

Показано 1 - 4 з 4

111

111

Ціна на підручник Compact Advanced купити книгу Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Компактний, розширений навчальний курс Compact Advanced надає студентам C1-рівня ретельну підготовку і практику граматики, лексики, мовних навичок і навичок іспиту, необхідних для їх успішного складання.

Десять одиниць охоплюють всі чотири екзаменаційні роботи, зосередивши увагу на одній частині кожного документа в окремому блоці. Читання і прослуховування текстів охоплює всі основні теми. Письмові завдання включають в себе як вибіркові, так і типові відповіді, а усне мовлення призначена для поліпшення швидкості і точності і допомагає студентам висловлювати свої думки з більшою впевненістю.

Граматичні розділи забезпечують додаткову увагу до розробки необхідної граматики для читання і використання англійської листи. Словниковий запас знаходиться на рівні С1 і визначається дослідженнями англійського словникового профілю. Граматична і лексична робота інтегрована разом з екзаменаційної практикою і включає в себе вправи, які навчають студентів уникати поширених помилок, виявлених за допомогою Cambridge Learner Corpus, з відповідей кандидатів на реальні іспити.

Практичні керівництва - «Швидкі кроки» та «Письмова та усна мова» - пояснюють, чого очікувати на іспиті і пропонують стратегії підходу до кожного документу, стандартні відповіді, корисні вирази і подальшу практику.

Доданий компакт-диск містить інтерактивну мовну практику і навички. Аудіо, необхідне для виконання вправ, прослуховування робочого зошита і Книги студента в стилі іспиту, завантажено на компакт-дисках класу Audio або в пакеті книг, обидва з яких доступні окремо. Також, для вчителів доступні онлайн два практичних тесту зі звуком.

Навчальні посібники Compact Advanced - це цільовий 50-60-годинний курс для переглянутого іспиту Cambridge English: Advanced (CAE) від 2015 року.

Compact Advanced

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
з 0
Відгуки відсутні