Click On підручники Україна

Click On підручники Україна

Товарів у наявності: 57

Показано 1 - 48 з 57

Click On підручник англійської купити Оптом в Україні

Click On - це чотириступінчастий курс англійської мови для досягнення рівнів від Beginner до Intermediate. Повністю кольоровий, курс об'єднує активне вивчення мови з безліччю цікавих тем всередині розділів. Відмінно складена програма навчання сприяє поступовому розвитку всіх необхідних навичок, для ефективного спілкування англійською мовою. Багатокультурний набір тем, підібраних відповідно до інтересів учнів, заманює до навчання. Student's Book та Workbook покривають приблизно 80-100 годин для занять у класі. Словниковий запас розвивається завдяки різним видам вправ. Головною особливістю є вивчення словосполучень і набору виразів, які допоможуть учням запам'ятати пункти словника, як частини виразів.

Ключові характеристики:

  • п'ять модулів на кожні два рівні
  • вправи, що симулюють розмови з повсякденного життя
  • розвиток словникових навичок шляхом діалогів
  • зрозуміле уявлення і ретельна практика англійської мови
  • широкий спектр вправ на аудіювання
  • ігри, пісні і розділи на вимову
  • регулярні повторення
  • спеціальний розділ британської та англійської культури
  • Click On відгуки


Купити підручники Click On в інтернет-магазині "Oxford-Book"

Наш інтернет-магазин пропонує купити підручники Click On в Україні на максимально вигідних умовах, необхідно просто вибрати курс або рівень і оформити покупку, або зателефонувати нашому фахівцеві. Наш менеджер-консультант не тільки допоможе вам оформити покупку, але і підібрати оптимальну наукову літературу, яка буде відповідати вашим цілям, уподобанням і фінансовим можливостям. Практикуємо виключно індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Абсолютно вся наукова література, яка знаходиться на віртуальних полицях нашого магазину, надається нам офіційними постачальниками від видавництва, а не сумнівними посередниками. Це гарантує, що у нас ви зможете недорого купити курс англійської або будь-яку іншу наукову літературу, яка відповідає всім нормам і має необхідні сертифікати якості. При співпраці з нами, ви першими будете дізнаватися про новинки від того чи іншого видавництва.

Про якість наданої нами продукції та орієнтації на клієнта свідчать численні відгуки, з якими ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланням: https://oxford-book.com.ua/module/ifeedback/rating. Для оптових покупців і постійних клієнтів передбачені знижки, що робить ціни ще більш вигідними, а співпраця більш приємним. Доставка здійснюється в будь-яку точку України: Київ, Харків, Львів, Одеса, Миколаїв та інші області.

Click On підручники Україна