Compact First for Schools 2nd Edition

Compact First for Schools 2nd Edition

Таблицею
Списком

Ціна на підручники і книги Complete First for Schools купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Complete First for Schools - офіційна підготовка до переглянутому іспиту Cambridge English: First (FCE) 2015 для шкіл. Розроблений видавництвом Cambridge, навчальний курс створений для тих, хто бажає підтвердити власні знання та підготовку на рівні B2 Upper-Intermediate (вище середнього).

Він поєднує в собі найкраще з сучасної практики в класі зі стимулюючими темами, орієнтованими на вікову групу підлітків. Курс докладно охоплює кожну частину іспиту, надаючи підготовку, практику, отримати поради і допомогу, щоб гарантувати, що студенти повністю підготовлені до іспиту.

Підручник і робочий зошит включають такі теми, як: будинок, сімейну справу, дозвілля і задоволення, пригоди, свята, їжа, моє навчання, моя перша робота, мої мрії, гроші, медичні питання, тваринний світ, Фієста, знаки подяки і багато іншого .

Ключові особливості Complete First for Schools:

  • Повний курс підготовки до іспиту, який об'єднує навички іспиту з розвитком мови.
  • Зміст призначене для звернення до цільової віковій групі Cambridge English: First for Schools, щоб зробити навчання приємним і мотивуючим.
  • Граматичні і словникові вправи, представлені Cambridge English Corpus, фокусуються на типових проблемних областях, з якими стикаються студенти First, і пропонують практику для їх подолання.
  • Кембриджський тест з англійської мови: First for Schools включений в онлайн-доступ для вчителів.
  • Компакт-диск з Книгою студента дозволяє в подальшому займатися граматикою і лексикою, які можуть бути використані в класі або самостійно вдома.
  • Книга Вчителі містить докладні навчальні замітки, а також фотокопіруемие ресурси і тести по визначенню прогресу в знаннях учнів.


Інформоване корпусом Cambridge Learner, з унікальною базою даних відповідей кандидатів на іспити і надає додатковий практичний тест Cambridge English: First for Schools, навчальний посібник Complete First for Schools є найбільш ретельно інтегрованим курсом підготовки до іспиту з доступних на ринку.

avtweb