Compact Preliminary for Schools

Compact Preliminary for Schools

Товарів у наявності: 10

Показано 1 - 10 з 10

Ціна на підручник Compact Preliminary for Schools купити книгу Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Compact Preliminary for Schools - це спеціалізований курс англійської мови, який забезпечує результативну підготовку до Кембриджського іспиту. Попередній курс для шкіл також відомий, як попередній тест з англійської мови (PET). Він був розроблений видавництвом Cambridge і призначений для учнів зі ступенем підготовки і рівнем володіння B1 Pre-Intermediate (середній).

Матеріал призначений для максимізації успішності учнів шкільного віку. Книга складається з восьми тематичних розділів з цілеспрямованою підготовкою до іспитів, щоб максимізувати успішність учнів шкільного віку. Вони охоплюють основні теми курсу «Попередній для шкіл», словниковий запас, граматику та навички, необхідні для всіх трьох екзаменаційних робіт. Теми в кожному блоці забезпечують охоплення всієї навчальної програми, а також можуть служити базою для розширення на основі CLIL.

Розділи граматики і довідник по граматиці допомагають учням вибудувати точну мовну структуру, необхідну для найбільш складних частин матеріалу - «Читання і лист», в той час як словниковий запас рівня B1 націлений на вивчення ідей з англійської профілю та об'єднання в Wordlist на основі ключових слів. Блоки розбиті в порядку іспиту - зі сторінками з читання, письма, аудіювання та розмовної мови.

Ключова особливість Compact Preliminary for Schools:

  • Курс забезпечує ефективну підготовку до іспиту протягом 50-60 основних годин.
  • Кожен блок Книги учня містить одне завдання на читання, письмо, прослуховування та розмовний стиль, з повним розбором і коментарями.
  • Доданий компакт-диск містить інтерактивні завдання з граматики, лексики і екзаменаційної практиці, включаючи аудіювання.
  • Користувачі курсу також мають ексклюзивний доступ до подальшого практичного тесту зі звуком через URL в Книзі студента.
  • Книга забезпечена CD-ROM, що містить додаткову екзаменаційну практику.
  • Повний навчальний тест включений в Книгу учня з ексклюзивним доступом до додаткового тесту і аудіо онлайн.
 

«Поради по іспитів» для успішної здачі PET, а також вправи з граматики та лексики вчать студентів уникати поширених помилок, які були виявлені в унікальній колекції справжніх екзаменаційних матеріалів Cambridge Learner Corpus.
 
Попередній тест PET - це самий автентичний курс підготовки до іспиту. У навчальному посібнику містяться граматичні конструкції, які необхідні не тільки для успішної здачі Кембріджського іспиту, але і для застосування в повсякденному житті.

Compact Preliminary for Schools