Complete First 2nd Edition

Complete First 2nd Edition

Товарів у наявності: 15

Показано 1 - 15 з 15

Ціна на підручники і книги Complete First 2nd Edition купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Навчальний посібник Complete First 2nd Edition - це абсолютно оновлене друге видання для шкіл, з вивчення англійської мови та підготовці студентів до кожної частини переглянутого іспиту Cambridge English: First (FCE).

Шкільний курс вводить кожну нову тему в вдосконалене видання, щоб дати учням можливість для її обговорення, в той час як довідкові розділи: «Письмова та усна мова» і «Граматика» дають чітке керівництво за завданнями, які вони зустрінуть в екзаменаційному матеріалі. На основі інформації з Cambridge Learner Corpus виділені типові помилки, допущені кандидатами Cambridge English: First (FCE) для шкіл, з метою їх уникнення в майбутньому.

Complete First 2nd Edition - це стимулюючий і наскрізний підготовчий курс для студентів, який вчить навичкам читання, письма, аудіювання та розмовної мови, необхідне для складання іспиту, навчає, як правильно підійти до кожного завдання, а також основам граматики і лексичному словникового запасу. Книга також вчить мовним знанням і розвиває навички, необхідні для досягнення рівня вище середнього В2 в Загальній європейській системі координат.

  • Словникові та граматичні огляди через кожні дві одиниці завдань відстежують прогрес в навчанні студента. В усній і письмовій мові основна увага приділяється ключовим навичкам, необхідним для здачі іспиту.
  • Робочий зошит об'єднує і розширює мовні та екзаменаційні навички, описані в 2-му випуску повної першої Книги студента. Також, окремо доступна робочий зошит з готовими відповідями.
  • Компакт диск підтримує змішані здібності учнів, орієнтуючись на конкретні області матеріалу. Компакт диски класу «Аудіо» доступні окремо і містять записи вправ для прослуховування робочого зошита в розширеному другому випуску підручника студента.
 

Книга вчителя містить великі навчальні замітки про те, як отримати максимальну користь з книги учня, з пропозиціями для «розігріву» учнів і занять з підвищення кваліфікації. Існує відповідь-ключ і сценарій записи, а повний навчальний тест для викладача доступний онлайн.

Complete First 2nd Edition