Enterprise підручник Україна

Enterprise підручник Україна

Товарів у наявності: 84

Показано 1 - 48 з 84

Enterprise в Україні:  підручник для вивчення англійскьої мови

Enterprise є повним курсом для вивчаючих англійську мову на початковому рівні. Він забезпечує учнів обширною, систематичною і грамотно складеною програмою навчання, яка дає всі необхідні знання для використання мови в письмовій та усній формі. Саме завдяки широкій програмі навчання і особливій методології, курс є дуже ефективним.

Традиційний підхід до вивчення лексики і граматики збалансований з практичними завданнями, щоб дати навички використання мови в живому середовищі. Матеріал ретельно підібраний і оброблений, для легкого і швидкого засвоєння.

Курс складається з п'ятнадцяти розділів у чотирьох модулях і безлічі додаткових матеріалів.

Ключові характеристики підручника Enterprise:

  • чотири модулі - чотири розділи
  • різноманітність ретельно підібраних текстів, що збігаються з інтересами учнів
  • збільшення словникового запасу шляхом інтерактивних завдань
  • робота над вимовою
  • регулярні повторення


Купити підручники Enterprise в інтернет-магазині "Oxford-Book"

Наш інтернет-магазин пропонує купити підручники Enterprise в Україні на максимально вигідних умовах, необхідно просто вибрати курс або рівень і оформити покупку, або зателефонувати нашому фахівцеві. Наш менеджер-консультант не тільки допоможе вам оформити покупку, але і підібрати оптимальну наукову літературу, яка буде відповідати вашим цілям, уподобанням і фінансовим можливостям. Практикуємо виключно індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Абсолютно вся наукова література, яка знаходиться на віртуальних полицях нашого магазину, надається нам офіційними постачальниками від видавництва, а не сумнівними посередниками. Це гарантує, що у нас ви зможете недорого купити курс англійської або будь-яку іншу наукову літературу, яка відповідає всім нормам і має необхідні сертифікати якості. При співпраці з нами, ви першими будете дізнаватися про новинки від того чи іншого видавництва.

Про якість наданої нами продукції та орієнтації на клієнта свідчать численні відгуки, з якими ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланням: https://oxford-book.com.ua/module/ifeedback/rating. Для оптових покупців і постійних клієнтів передбачені знижки, що робить ціни ще більш вигідними, а співпраця більш приємним. Доставка здійснюється в будь-яку точку України: Київ, Харків, Львів, Одеса, Миколаїв та інші області.

Enterprise підручник Україна