English Collocations in Use

English Collocations in Use

Товарів у наявності: 4

Показано 1 - 4 з 4

111

111

Підручник English Collocations in Use Київ, Харків, Одеса, Львів

English Collocations in Use - популярна серія підручників (2-е видання), які роблять основний акцент на вивченні словосполучень в англійській мові. Володіння їм на рівні advanced-intermediate увазі осмислення самої структури мови, що без знання англомовних словосполучень неможливо.

В англійській лексиці багато частин мови мають властиві їм супутні слова, з якими вони вживаються як в звичайному розмовному, так і в діловій мові. Цей курс є також практикує сотні словосполучень в типових контекстах і прекрасно підходить для учнів середнього і високого рівня підготовки, які бажають вдосконалити свою англійську. Він складається з наступних підручників:

  • English Collocations in Use advanced with key - це посібник, що містить фразеологізми, ідіоми і словосполучення. Воно відповідає рівню (C1) і підходить в якості підготовки до Кембриджських екзаменів та IELTS, які часто перевіряють знання колокацій. У книзі, крім теорії, даються практичні завдання з правильними відповідями, розміщеними в кінці книги;
  • English Collocations in Use Intermediate with key - підручник відповідає (B1 +) рівню intermediate і підходить для підготовки до іспитів міжнародного рівня CAE, CPE, FCE і IELTS. Теоретичний матеріал вивчає види ідіом, граматичні аспекти, синоніми, вживання контекстних виразів, поширених в побутових ситуаціях.
 

Добре знання типових словосполучень потрібно для природного та побіжного звучання англійської мови, їх вживання набагато покращить стилістику усного та писемного мовлення. Оволодіння правильними колокація допоможе уникнути учням поширених помилок.

Курс ідеально підходить для самостійної роботи і занять в класі. Вивчення словосполучень в контексті відбувається з великою кількістю різних тем, в тому числі - «Використання інтернету» і «Презентації». Студенти, завдяки цим книгам дізнаються, як в дійсності говорять і пишуть на справжньому англійською мовою.

Навчальні посібники English Collocations in Use включають:

  • вправи - практика граматики будь-якої одиниці англійської мови в використовуваних словосполученнях;
  • тести, з можливістю самостійно вибирати теми і кількість елементів, які учень хоче включити, а також складання власні тестів;
  • захоплюючі ігри, що допомагають на практиці засвоїти граматичний матеріал і, в той же час, отримати задоволення;
  • довідник - огляд деяких ключових пунктів граматики, охоплених англійськими словосполученнями у використанні;
  • Dictionary - посилання на Кембриджський словник американської англійської мови онлайн, щоб подивитися значення слів, які учні не знають.
 

Навчальні посібники English Collocations in Use інформуються Кембриджським міжнародним корпусом, щоб переконатися, що викладаються колокації є найбільш частими і корисними для студентів на кожному рівні.

English Collocations in Use

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
з 0
Відгуки відсутні