English for Business Studies Third Edition

English for Business Studies Third Edition

Товарів у наявності: 3

Показано 1 - 3 з 3

Фільтрувати за:

Ціна на підручник English for Business Studies купити книгу Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

English for Business Studies Third Edition - це курс ділового Кембриджського англійської мови для бізнес-досліджень, в третьому виданні. Він відображає останні зміни в діловій і економічному середовищі світу, пов'язаних з бізнесом і керівництвом фірм, включаючи нові підрозділи, корпоративну соціальну відповідальність і венчурний капітал.

Охоплюючи найбільш важливі області менеджменту, виробництва, маркетингу, фінансів і макроекономіки, реклами, банків, банківської діяльності та цінних паперів, він допомагає студентам зрозуміти і розповісти про ключові поняття в бізнесі та економіці.

Навчальні посібники містять хорошу добірку вправ з розвитку і вдосконалювати словникового запасу, необхідного для ведення бізнесу із зарубіжними компаніями і бізнес партнерами. Тут показані основні правила написання та оформлення підприємницьких листів, наданий повний огляд складання ділових паперів. Цей навчальний матеріал відмінно підходить для людей, які вже порівняно непогано знають англійську мову і, так чи інакше, пов'язані з підприємницькою діяльністю.

Використовуючи тематичні дослідження, різні дискусії та рольові ігри, курс дає можливість учням розвивати і захищати власні точки зору. А нові аудіо матеріали, з автентичними (справжніми) інтерв'ю з діловими людьми з бізнес-сфери, пропонують реалістичну практику прослуховування і навички аудіювання. Повні стенограми аудіоматеріалів в класі пропонують студентам додаткову підтримку.

English for Business Studies Third Edition