English Idioms in Use

English Idioms in Use

Товарів у наявності: 4

Показано 1 - 4 з 4

Фільтрувати за:

Тип товару
Мова видання
Назва курсу
Рівень курсу

Ціна на підручник English Idioms in Use купити книгу Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Серія книг English Idioms in Use представляє і практикує понад 1000 найбільш корисних і частих ідіом, що зустрічаються в типових текстах. У цій довідковій і практичній літературі розглядається сама барвиста і забавна область словникового запасу - ідіоми.

Оволодіння мовою вимагає набагато більше, ніж просто запам'ятовування словникового запасу і відмінювання дієслів. Щоб використовувати англійську як носій мови, слід вивчити деякі ідіоми. Ідіома - це фраза, яка унікальна для однієї мови і не може бути зрозуміла або переведена просто на основі комбінації використовуваних слів. Розуміння і вживання ключових виразів продемонструє чудові знання англійської мови.

Навчальний матеріал English Idioms in Use розбитий на окремі ступені:

  • English Idioms in Use / Advanced - 2-е видання навчального посібника, що містить теоретичний матеріал, а також практичні завдання, відповіді на які знаходяться в кінці підручника. Курс відповідає рівню (C1), по тій же шкалі CEFR.
  • English Idioms in Use Intermediate - програма даного матеріалу відповідає ступеню підготовки (B1 +), за шкалою CEFR.
 

В обох підручниках розглядаються такі теми, як:

  • типи ідіом і основні методи їх вживання;
  • ідіоми в контексті лексичних модулів;
  • в різних життєвих ситуаціях;
  • структурування ідіом за ключовим словом.
 

Книги сподобається студентам від середнього рівня і вище, які хочуть зрозуміти англійську, дійсно використовується носіями мови. Величезна кількість всіляких ідіом, з якими учні можуть зіткнутися, застосовуються в типових контекстах, так що в учнів, які використовують ці посібники, будуть сотні прикладів «під рукою».

Пояснення і практика ідіом, написані для тих, хто вивчає англійську мову, ідеально підходить для самостійних занять і занять в класі. Вони вивчаються в контексті з безліччю різних тем, включаючи: «Одяг», «Музика і театр», «Робота», «Гроші», «Почуття і відносини», «Точка зору», «Бажання», «Поведінка», «Соціальний статус »,« Положення в суспільстві »та ін.

Згідно з дослідженнями Кембриджського університету, користуючись порадами по вивченню, наступними практичними завданнями і простими у використанні ключами до відповідей, можна бути впевненими в тому, що ви вивчаєте, як насправді говорять і пишуть англійською мовою.

English Idioms in Use