English in Medicine Third Edition

English in Medicine Third Edition

Таблицею
Списком

Ціна на підручник English in Medicine купити книгу Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Навчальний посібник English in Medicine (Third Edition) - це відмінний спеціалізований курс англійської мови (3-е видання Кембриджського університету) для студентів, які готуються до кар'єри в медицині, докторів і інших медичних працівників, яким необхідно спілкуватися з пацієнтами та колегами по роботі.

Основне призначення навчального матеріалу:

  • розвинути словниковий запас, необхідний для читання і розуміння медичних текстів;
  • сформувати комунікаційні навички спілкування в специфічної медичній сфері;
  • закласти лексичну основу і навчити застосовувати професійну термінологію і поняття;
  • успішно здавати медичні іспити.
 

Справжній курс призначений для комплексної підготовки студентів медичних спеціальностей з англійської мови, які навчаються на рівні від вище середнього до просунутого, які повинні будуть використовувати англійську в робочих ситуаціях. Він також підходить для лікарів та іншого медперсоналу які планують працювати в англомовних країнах.

Кожен з 7 блоків в книзі фокусується на одній області - це спілкування між лікарем і пацієнтом: від збору анамнезу та обстеження до діагностики та лікування захворювання. Курс розвиває всі чотири навички за допомогою всіляких завдань і завдяки широкому спектру дій. Він не потребує будь-яких спеціальних знань з боку викладача.

Ключова особливість даного комплекту навчального матеріалу English in Medicine:

  • чітка і зрозуміла структура, де все 7 блоків містять меню з результатами навчання і контрольний список в кінці кожного блоку, з галочками «Можна зробити»;
  • актуальна інформація по кожному розділу, написана і перевірена фахівцями у медичній галузі;
  • викладання мови йде в контексті, що дає можливість студентам відпрацьовувати словниковий запас, необхідний для роботи в реальних ситуаціях;
  • додаткові заняття і тести в книзі ресурсів вчителя роблять курс відповідним для занять студентів зі змішаними здібностями;
  • робота над проектом, розміщена на сайті учня, і список ключових слів в кінці кожного розділу надають додаткові можливості для розвитку навичок.
 

Третє видання було оновлено з урахуванням досягнень в галузі медицини та нових інформаційних технологій. Тут є підручник для студента, книга вчителя і аудіо CD.

avtweb