English Phrasal Verbs in Use

English Phrasal Verbs in Use

Таблицею
Списком

Ціна на підручник nglish Phrasal Verbs in Use купити книгу Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Навчальний курс - English Phrasal Verbs in Use - це 2-е видання популярної серії книг, яке присвячене фразовим дієслів англійської мови. У підручниках можна знайти понад тисячу дієслів для складання фраз, які подаються в типовому для них контексті, написаних для просунутих (від C1 до C2) учнів, які вивчають мову.

Ясність викладу, предметність, правильна і точна добірка завдань дають можливість швидко і більш ефективно засвоювати теорію, а також виробляти навички практичного застосування вивченого матеріалу. Роз'яснення супроводжують множинні таблиці, захоплюючі ілюстрації, короткі тексти і діалоги. Вправи забезпечені відповідями, які включають додаткові роз'яснення, тобто, мають не лише довідковий характер, а й навчальну спрямованість. В самому кінці підручників дається перелік фразових дієслів.

Курс English Phrasal Verbs in Use розділений на дві частини, відповідно до рівня підготовки студентів:

  • English Phrasal Verbs in Use (рівень Advanced) - посібник з відпрацювання застосування фразових дієслів у розмовній мові. Охоплює теоретичний матеріал і практичні вправи, на які в кінці підручника розміщені відповіді. Відповідає рівню (C1), за шкалою CEFR.
  • English Phrasal Verbs in Use (рівень Intermediate) - відповідає ступеню підготовки (B1 +), по тій же шкалі CEFR.
 

Навчальний курс «Англомовні фразові дієслова в використанні» розділений на 70 самостійних глав, кожна з яких присвячена двом сторінкам. У всіх книгах, зліва на сторінці знаходиться пояснення матеріалу відповідної глави, а праворуч - підібрані практичні вправи для закріплення.

Вивчаються дієслова в контексті з безліччю різних тем, включаючи: подорожі, країни і міста, соціальне життя, люди, їжа і напої, погода, здоровий спосіб життя, бізнес і кар'єра, освіта, робота, гроші, сучасні технології, законодавство та багато інших. Курс відмінно підходить для самостійної роботи і для спільних занять в класі.

Цей новий щабель використання дієслів англійської мови спеціально розроблена для учнів більш високого рівня підготовки, які бажають поліпшити свої знання в цій часто важкою області англійської мови. Книга включає в себе безліч фразових дієслів, корисних для студентів, які готуються до Кембриджських університетських іспитів CAE, CPE та IELTS.

avtweb