Pronunciation in Use

Pronunciation in Use

Товарів у наявності: 14

Показано 1 - 14 з 14

111

111

Учебник Pronunciation in Use Київ, Харків, Одеса, Львів

Навчальні посібники English Pronunciation in Use (2nd Edition) - чудова Кембриджська серія книг англомовної фонетики. Цей сучасний і досить популярний 3-рівневий курс від Кембриджського видавництва University Press став класичним курсом з відпрацювання правильної вимови англійської мови.

Навчальний матеріал розбитий на наступні ступені:

1. English Pronunciation / рівень Elementary - довідкова та практична книга, яка містить 50 простих у застосуванні ігрових одиниць, які охоплюють всі моменти вимови, в тому числі окремі звуки, наголос, пов'язану мова і інтонацію. Будь-блок підтриманий аудіо матеріалом в ряді акцентів, доступних на аудіо CD. Додатковий довідковий розділ представляє глосарій спеціальних термінів, допомога з вимовою географічних назв і чисел, захоплюючі вправи на фонемний символах.

CD-ROM надає широкий спектр допоміжних інтерактивних вправ для посилення вимови, описаного в підручнику, тести, ігри і анімовані діаграми рота, що показують учням, як створювати окремі звуки. Студенти можуть записати самі себе і порівняти свою вимову з однією з багатьох моделей.

Англійська вимова рівня Elementary включає 5 розділів: звуки і правопис, склади і слова, фрази, пропозиції, граматика, розмова.

2. English Pronunciation / рівень Intermediate - довідкове та практичний посібник для учнів середнього рівня і вище. Книга фокусується на вимові як для прослуховування, так і розмовної мови, і включає сприйнятливу і продуктивну практику.

На лівій сторінці представлені 60 простих юнітів з ключовими точками вимови, а з правого боку - ряд вправ. Всі блоки підтримуються аудіо матеріалом, доступним в форматі CD-ROM. Аудіо-контент застосовує чітку модель стандартного британського акценту для презентацій і вправ на повторення.

У вправах на сприйняття застосовується вже різний акцент, щоб дати учням можливість використовувати природне англійська вимова. Існує корисний довідковий розділ, що включає фонематичні символи і звукові пари, тест самодіагностики, керівництво для носіїв певних мов і глосарій.

3. English Pronunciation / рівень Advanced - останній етап курсу з вивчення англійської мови, що відповідає рівню підготовки С1. Тут студенти закріплюють і відточують весь пройдений матеріал і застосовують отримані знання і навички уже на практиці. Кожен блок підтримується матеріалом на CD-ROM. Протягом всієї книги підвищена увага приділяється англійської мови як міжнародного.

Всі навчальні посібники написані так, щоб їх можна було використовувати для самостійного вивчення, але вони також будуть однаково добре працювати і в класній ситуації. В контексті класної кімнати учні зможуть отримати негайне керівництво і зворотний зв'язок від вчителя.

Pronunciation in Use