English Unlimited

English Unlimited

Товарів у наявності: 40

Показано 1 - 40 з 40

Ціна на підручник English Unlimited купити книгу Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

English Unlimited - це інноваційний, цільової, шестирівневий (A1-C1) курс CEFR англійської мови для дорослих. Орієнтований і спрямований на реальні цілі і завдання, він готує учнів до самостійного використання англійської мови для глобального спілкування.

Він об'єднує весь зміст в єдину платформу, забезпечуючи доступ до ключових ресурсів. Наявність комп'ютера, проектора або інтерактивної дошки полегшує "хедз-ап" навчання, заохочуючи студентів ще більше взаємодіяти один з одним і з навчальним матеріалом.

Курс English Unlimited розбитий на самостійні ступені навчання:

  • Starter - перша сходинка для студентів і дорослих учнів. Відповідає рівню A1, згідно шкали Ради Європи.
  • Elementary - 2-й ступінь, де учні «шліфують» навички по володінню мовою. Книга містить безліч порад і завдань з відпрацювання навичок комунікативного спілкування, різних діалогових ситуацій, варіантів подачі інформації як в усній, так і в письмовій формі.
  • Intermediate - 3-й рівень курсу, який відповідає міжнародному стандарту В1 +. Містить різні усні вправи з відпрацювання ситуацій, де учні діляться спогадами, життєвим досвідом, обговорюють новини, дають поради і практикують реальні ситуації.
  • Pre-Intermediate - 4-й ступінь, що відповідає рівню підготовки В1. Посібник містить науково-пізнавальний матеріал з вправами в кінці модуля. Пропонуються повсякденні діалогові ситуації, написання невеликих статей, листів, викладів і творів, що відповідають ступеню володіння словниковим запасом і мовними зворотами.
  • Upper-Intermediate - 5-й рівень курсу вивчення мови B2 - шкали Ради Європи. Вивчаючи матеріал, учні зможуть легко розмовляти на цікаві тематики, навчаться легко на слух сприймати розмовну мову, писати більш об'ємні статті, листи і твори.
  • Advanced - останній етап курсу з вивчення мови, що відповідає рівню підготовки С1. Книга містить поради та вправи для опрацювання навичок спілкування, діалогових форм, методів подачі інформації в письмовому та усному варіанті.
 

Основні характеристики навчального матеріалу курсу:

  • Привабливі теми і заходи, які надихають учнів, роблять курс ідеальним для груп змішаної і єдиної національності в шкільному середовищі.
  • Пакет вчителя з DVD-ROM має додаткові ідеї і заходи, а також комплексну програму тестування і оцінки, додаткову підтримку грамотності і рукописного введення для користувачів, які не належать до латиниці, і багато іншого.
  • Пакет самонавчання з DVD-ROM дає сучасне рішення для автономного навчання, включаючи інтерактивні дії, автентичні аудіо і відео, тести, практику вимови та ін.
 

Завдяки надихаючим темам і заходам, цей дійсно міжнародний курс дає учням навички і стратегії, в яких вони потребують, щоб впевнено спілкуватися за межами школи в реальному житті.

English Unlimited