English Vocabulary in Use

English Vocabulary in Use

Товарів у наявності: 11

Показано 1 - 11 з 11

Фільтрувати за:

Ціна на підручники і книги cambridge english vocabulary in use купити Київ Україна, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

English Vocabulary in Use - серія посібників, основне завдання яких розвинути і поповнити словниковий запас. Підручники виконані в стандартному форматі, який розділяє лист на ліву сторінку з новою лексикою, і праву - з практичними вправами.

Серія передбачає наявність підручників, відповідних за рівнями знань від Elementary до Advanced. Кожен рівень складений з використанням матеріалів Кембриджського міжнародного корпусу. Це важливе уточнення, оскільки саме воно стає гарантією того, що вся представлена в книгах лексика є найбільш сучасною, поширеною, актуальною. Крім цього, лексичний запас представлений на прикладах з побутових, природних умов. У кожній книзі передбачені відповіді на тести і вправи, для самоконтролю учня.

Підручники складені в цікавій манері викладу навчального матеріалу, що виключає нудне, монотонне заучування. Яскраві ілюстрації супроводжують кожну вправу, докладно описані різні ситуації з життя, наведені діалоги і терміни, які найчастіше в них вживаються.

Вправи на правій стороні підручника, спрямовані в основному на заучування слів, але зустрічаються і більш цікаві завдання, такі як кросворди, підбір синонімів або переплутані уривки з пропозицій. Посібники призначені для навчання в класах, але найчастіше їх використовують для самостійного вивчення, оскільки зручна структура, наявність відповідей і просте, зрозуміле виклад матеріалу, дозволяє ефективно розширювати свій словниковий запас в домашніх умовах.

На початковому рівні, книги пропонують вивчити 1200 нових лексичних одиниць, на середньому це число зростає до 2500, вищий - знайомить з 3500 новими словами. Серед головних особливостей посібника можна виділити:

  • Ретельно продуману лексичну структуру, яка зібрала найбільш актуальні і сучасні слова.
  • Від 60 до 100 розділів, в залежності від рівня підручника, які розбиті на теми - одяг, їжа, подорожі, комп'ютери, будинок, сім'я, які знайомлять учня з більш ніж 1000 нових слів і виразів.
  • Типовий, звичний, побутової контекст відпрацювання лексичного матеріалу
  • Посібники розширені систематичними поясненнями про правильне використання слів, які показують різницю значень, можливості вживання, а також варіанти семантичних об'єднань.
  • Спеціально для викладачів, а також для тих, хто поставив собі за мету самостійно розширити словниковий запас, в книгах запропоновані поради, які допоможуть організувати більш ефективний процес навчання.
 

Основна мета книг English Vocabulary in Use - практичне оволодіння словником, що має на увазі не тільки заучування слів, але і розуміння, активне застосування їх у мовленні. У зв'язку з цим, словники включають виключно найуживаніші в повсякденному житті одиниці і конструкції, супроводжувані ілюстративним матеріалом, ігровими текстами, цитатами.

English Vocabulary in Use