Prime Time підручники

Prime Time підручники

Товарів у наявності: 43

Показано 1 - 43 з 43

111

111

Prime Time - купити підручники для вивчення англійської мови від видавництва Express Publishing

: як купити оптом або в роздріб

Prime Time - це підручник англійської мови, що складається з п'яти рівнів, призначений для учнів старшої школи. Курс дає можливість вивчити англійську від elementary до upper-intermediate рівня. У тематичних модулях присутні безліч вправ для активного вивчення мови, задіявши діалоги, що симулюють ситуації з життя. Курс містить систематичний підхід для розвитку всіх мовних навичок, вправи на читання та аудіювання, а також рекомендації для студентів при самостійних заняттях.

Ключові характеристики Prime Time:

  • комплексний підхід до розвитку мовних навичок
  • діалоги, що симулюють ситуації з реального життя
  • робота над словником
  • завдання для читання та аудіювання
  • доступне введення в граматику і її практика
  • вправи, розвиваючі мислення і робота з веб ресурсами
  • розділи для розвитку письма
  • реалістичні роботи парами і в групі
  • робота над інтонацією і вимовою
  • навчальні замітки


Купити підручники Prime Time в інтернет-магазині "Oxford-Book"

Наш інтернет-магазин пропонує купити підручники Prime Time в Україні на максимально вигідних умовах, необхідно просто вибрати курс або рівень і оформити покупку, або зателефонувати нашому фахівцеві. Наш менеджер-консультант не тільки допоможе вам оформити покупку, але і підібрати оптимальну наукову літературу, яка буде відповідати вашим цілям, уподобанням і фінансовим можливостям. Практикуємо виключно індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Абсолютно вся наукова література, яка знаходиться на віртуальних полицях нашого магазину, надається нам офіційними постачальниками від видавництва, а не сумнівними посередниками. Це гарантує, що у нас ви зможете недорого купити курс англійської або будь-яку іншу наукову літературу, яка відповідає всім нормам і має необхідні сертифікати якості. При співпраці з нами, ви першими будете дізнаватися про новинки від того чи іншого видавництва.

Про якість наданої нами продукції та орієнтації на клієнта свідчать численні відгуки, з якими ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланням: https://oxford-book.com.ua/module/ifeedback/rating. Для оптових покупців і постійних клієнтів передбачені знижки, що робить ціни ще більш вигідними, а співпраця більш приємним. Доставка здійснюється в будь-яку точку України: Київ, Харків, Львів, Одеса, Миколаїв та інші області.

Prime Time підручники