Flightpath

Flightpath

Товарів у наявності: 2

Показано 1 - 2 з 2

Фільтрувати за:

Мова видання
Назва курсу

Ціна на підручник Flightpath купити книгу Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Заснований на навчальній програмі, розробленій видавництвом Cambridge University Press, Flightpath є остаточним курсом для пілотів і авіадиспетчерів, яким для роботи в галузі потрібно англійську мову рівня 4 ICAO.

Flightpath ( «Смуга зльоту») - це єдиний курс з авіаційної англійської мови, який пропонує повне знання всього спектру комунікаційних навичок, необхідних авіаційним професіоналам для спілкування в нестандартних ситуаціях. Регулярно зосереджуючись на умовах ІКАО, учні отримують абсолютну підтримку в досягненні галузевих стандартів, включаючи:

  • тематичні дослідження;
  • аналіз своїх власних навичок спілкування;
  • виявлення реального спілкування в польоті;
  • комунікативні завдання.
 

Навчальний посібник включає спеціально розроблений список авіаційної лексики, що дозволяє опанувати словниковим запасом.

Розділи граматики містять такі теми: закінчення числівників, прикметників і прислівників; абревіатури і скорочення; модальні і фразові дієслова; сьогодення, минуле і майбутнє часи дієслів; закінчення - ing; питальні речення; непряма мова; вимова; інтонації та ін.

Розділи лексики навчального посібника «Смуга зльоту» включають: схема розташування аеропорту; авіазв'язок та оповіщення; управління польотом; наземне обладнання; машинобудування; погодні умови; зліт і посадка; надзвичайні ситуації, помилки і звіти пілотів.

Flightpath - найбільш точний підготовчий курс, доступний для будь-якого мовного тесту 4-го рівня ICAO, і включає в себе справжнє відео для навчання в галузі. Маршрут польоту був розглянутий і схвалений групою професійних ведучих фахівців в області авіаційної зв'язку та безпеки.

Цей унікальний курс був розроблений Філіпом Шоукросс, який працює в авіаційному університеті в якості викладача мови, тренера і консультанта з технічного англійської мови для - Airbus, Aerospatiale, Air France та інших авіаліній. З 2007 року він став президентом FICAEA.

Flightpath