Fun for Starters Movers Flyers

Fun for Starters Movers Flyers

Товарів у наявності: 31

Показано 1 - 31 з 31

Підручники Cambridge Fun for Starters, Movers and Flyers Київ, Харків, Одеса, Львів

Fun for Starters, Movers and Flyers, як третя, так і четверте видання, гарантує, що підготовка до іспитів буде здійснюватися в яскравій, повнокольорового, захоплюючій формі. Завдання, які містять питання в екзаменаційному стилі, комунікативним способом практикують всі області програми навчання. Навчальний матеріал розроблений таким чином, що акцент зроблений саме на тих моментах, які, швидше за все, можуть викликати труднощі в учнів.

Книги розбиті на розділи, кожен з яких містить привабливий матеріал, який повністю виключає монотонність і нудьгу з уроків. Додатково, така форма подачі мотивує учнів, захоплює в цікавий світ знань і при цьому доступний для розуміння. Книги вчителя містять повноцінну версію практичного матеріалу, у вигляді завдань і тестів, а також інструкції, рекомендації та поради, які допомагають вибудувати план уроку. Комплектація передбачає наявність аудіо дисків, DVD дисків, а також матеріалу, що завантажується, що дозволяє навчатися навіть в домашніх умовах, відточуючи знання і навички.

Серія складається з підручників і зошитів за рівнями:

  • Fun for Movers - A1 Beginner. Навчальний матеріал знайомить учнів з такими лексичними темами, як тварини, час, місця, сім'я, будинок, друзі, навколишній світ. Крім цього, граматична складова складається з тем: союзи, артиклі, прийменники. множина і питальні форми, модальнідієслова.
  • Fun for Starters - A1 Beginner.Продолженіе вивчення англійської на початковому рівні. Другий ступінь є заключною на цій стадії, тому учні дізнаються більше про навколишній світ, іграшки, транспорт, громадські місця, будинок, школу, організм. А також, продовжують вивчати граматичні теми, серед яких з'являються прості часи, а також питальні форми і короткі відповіді.
  • Fun for Flyers - A2 Elementary. Третя сходинка, яка представлена лексичними темами, такими як пори року, будинок і гості, планета, відомі люди, телебачення, новини, напрямки шляху і види діяльності. Граматичний матеріал також продовжує знайомити дітей з новими конструкціями, у вигляді порівняльної і ейфорію, різних форм дієслів, розширює часи.
 

Четверте видання містить оновлені дані в зв'язку зі змінами формату іспитів Cambridge English Young Learners, які були внесені в 2018 році. Також, в четвертому виданні передбачені інтерактивні онлайн-ресурси, які включені в робочий зошит учня. Вони передбачають наявність ігор і завдань, спрямованих на практику мови, відповідно до підручником. Home Fun Booklet, як додатковий компонент, дозволяє навчається вдома, розглядаючи і практикуючи англійську мову в реальних, життєвих ситуаціях. Книга дозволяє розширювати словниковий запас, грати в цікаві ігри з сім'єю і друзями, залучаючи їх у процес, записувати нові слова в спеціальний ілюстрований словник.

Fun for Starters Movers Flyers