Good Practice

Good Practice

Товарів у наявності: 4

Показано 1 - 4 з 4

Ціна на підручники і книги Good Practice купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Good Practice - курс, який спеціально розроблений для підготовки лікарів і студентів медичних установ, яким необхідно спілкуватися з пацієнтами англійською мовою. Матеріал розрахований як на самостійне вивчення, так і на заняття в класі.

Медицина і все, що з нею пов'язано, є однією з найбільш складних тем, як в лексичному, так і в граматичному плані. Спеціалізовані навчальні матеріали повинні охоплювати безліч тим, висвітлюючи всі нюанси ведення документації, спілкування з пацієнтами та їх родичами, постановки діагнозу, профілактичні та лікувальні процедури, симптоматика.

Good Practice фокусується на мовних і комунікативних навичках, володіючи якими, лікарі повинні навчиться ефективніше проводити консультації, здійснювати лікувальну практику. Йдеться про п'ять елементів:

  • Вербальне спілкування.
  • Голосовий менеджмент.
  • Аудіювання.
  • Невербальне спілкування.
  • Етика.
 

Курс навчить студентів і професійних лікарів, як, використовуючи англійську мову гідно, на вищому рівні вести себе в найрізноманітніших ситуаціях, які обов'язково виникають в процесі здійснення діяльності. У цей список можна включити грамотне ведення історії хвороби, спілкування з пацієнтами та їх родичами, зокрема, в такій ситуації, як повідомлення поганих новин, а також підготовка лікарів до спілкування з різними пацієнтами, незалежно від їх характеру, поведінки, настрою.

Good Practice демонструє вплив ефективного спілкування на відносини в зв'язці лікар-пацієнт. Основна мета навчального посібника - розширення вузькоспеціалізованих знань і навичок, розвиток впевненості студентів, лікарів, при спілкуванні англійською мовою, ефективне використання знань у професійній діяльності. Комплектація курсу передбачає наявність:

  • Аудіодисків, для відпрацювання слухового сприйняття мови.
  • DVD дисків з відео матеріалами.
  • Зошити для вчителя.
  • Зошити для студента.
 

Відео диски - це унікальний навчальний матеріал, який значно розширює можливості студентів. Надає можливість краще і ефективніше вивчити англійську мову, переглядаючи реальні ситуації зустрічей лікаря з пацієнтом. Кожна сцена супроводжується робочим листом, мета якого спонукати студентів почати роздуми і аналіз різних аспектів, продемонстрованої на екрані ситуації. Виконуючи вправи і завдання, паралельно слухаючи і сприймаючи промову з різних джерел, під керівництвом викладача або самостійно працюючи, можна досягти відмінних результатів, підвищити свій професійний рівень, удосконалювати свої знання.

Good Practice