Grammar in Practice

Grammar in Practice

Товарів у наявності: 6

Показано 1 - 6 з 6

Ціна на підручники і книги Grammar in Practice купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Grammar in Practice - це серія підручників з граматики для учнів різних рівнів підготовки (Beginner, Elementary, Pre-intermediate, Intermediate, Upper-Intermediate та Advanced). Матеріал орієнтований на дітей підліткового віку та дорослих школярів або студентів. Він допомагає почати застосовувати граматичні конструкції в різноманітних ситуаціях при комунікативному спілкуванні. Навчальними посібниками цієї серії можна користуватися під час спільної роботи в класах, а також при самостійному навчанні.

Всі книги розбиті на глави, де відображено ключові граматичні тематики, а ті, в свою чергу, об'єднані в розділи. У будь-який чолі спочатку пояснюється суть граматичного явища і поняття, а потім йде комплекс практичних завдань. У кожній книзі є 40 граматичних вправ з регулярними тестовими розділами, щоб спонукати учнів переглянути те, що вони дізналися з пройденого матеріалу. Тести для перевірки отриманих на певному етапі знань, які знаходяться в кінці розділу, дають можливість перевірити, як добре учні засвоїли матеріал. Правильні відповіді на всі вправи розміщені в кінці підручника.

Організований в кілька етапів курс, кожен з яких має справу з головною граматичної областю - іменниками, прикметниками, прислівниками, приводами і дієсловами, - надає студентам і старшим школярам просту, лаконічну і зрозумілу граматику англійської мови.

Студенти можуть самостійно вибрати послідовність вивчення тем з граматики, виходячи зі ступеня складності матеріалу. У базовий комплект з підручником будь-якого рівня входить CD-ROM диск, який містить різноманітні захоплюючі вправи, в якості додаткової практики.

У підсумку, учні:

  • придбають впевненість в позитивному результаті завдяки коротким, простим поясненням і великій кількості практичних завдань;
  • будуть мотивовані різноманітністю цікавих і стимулюючих видів вправ;
  • дізнаються більше, ніж просто граматика, з новими розділами словника, в тому числі і словотвору;
  • зможуть регулярно оцінювати свій прогрес за допомогою сторінок самоконтролю;
  • будуть в змозі продовжити подальшу практику і самотестування з новим CD-ROM.
 

Сьогоднішні студенти і викладачі хочуть підручник граматики, який допоможе учневі зробити стрибок від вивчення до практики. Всі рівні курсу Grammar in Practice на 100% задовольняють цю потребу.

Grammar in Practice

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
з 0
Відгуки відсутні