Cambridge Language Teaching Library

Cambridge Language Teaching Library

Товарів у наявності: 6

Показано 1 - 6 з 6

Ціна на підручники і книги Language Teaching Library купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Досвід викладання мови дає докладну картину навчання, що охоплює ряд аспектів в житті класу: як вчителі створюють середовище, яка підходить для мовної практики, допомагають учням, керують складними учнями, покращують навчальний досвід, розвивають і підтримують дух спільноти. Книги Cambridge Language Teaching Library будуть цікаві педагогам, дослідникам і всім, хто цікавиться, що означає бути викладачем мови в наш час.

Серія представлена наступними навчальними посібниками:

1. GROUP DYNAMICS IN THE LANGUAGE CLASSROOM

Книга кидає виклик ортодоксальному підходу до навчання аудіювання другої мови, заснованого на завданні і відповіді на питання. Вона дає інформацію про психологічні процеси, що визначають уміння слухати, і аналізує характеристики мовного сигналу, з якого слухачі повинні скласти повідомлення. Книга пропонує радикальний підхід до розуміння і передбачає інтенсивну практику в сприйнятті на слух.

2. LANGUAGE TEST CONSTRUCTION AND EVALUATION

Підручник допомагає зрозуміти і критично оцінити різні дослідження по вивченню мови. У ньому представлений об'єктивний погляд на ряд методик, включаючи формальні експерименти, інтроспективні методи, аналіз взаємодії і транскрипції, етнографію і тематичні дослідження. Цей том буде цікавий для студентів прикладної лінгвістики, дослідників в галузі освіти і для класних викладачів. Теоретичні питання в книзі взяті з опублікованих досліджень і доповідей, підкреслюючи їх практичну цінність.

3. MATERIALS DEVELOPMENT IN LANGUAGE TEACHING

У виданні розглядаються основні методи викладання - переклад граматики, аудіо-лінгвізм, комунікацію мови і природний підхід. Кожен метод аналізується з точки зору теорії, цілей, навчальних планів, ролі вчителя і учня, матеріалів і методик в класі. Видання включає нові розділи: нейролінгвістичне програмування, спільне вивчення мови, навчання на основі завдань, і дає практичні поради, як аналізувати і оцінювати заняття в класі.

4. TEACHING THE SPOKEN LANGUAGE

Книга ілюструє новий спосіб опису граматики розмовної і письмової англійської та демонструє, як лексичні фрази і шаблони забезпечують зв'язок між граматикою і словником. Численні інтерактивні завдання та понад 40 прикладів навчальних вправ включені, щоб проілюструвати методи, які можна відразу застосовувати в класі.

5. TESTING FOR LANGUAGE TEACHERS

Дане 2-е видання залишається найбільш практичним посібником для вчителів, які хочуть краще зрозуміти роль тестів в викладанні мови. У ньому є нові розділи, присвячені загальним методам тестування здібностей учнів.

6. THE LANGUAGE TEACHING MATRIX

Книга пояснює, як ефективне викладання мови включає в себе ланцюжок взаємодії між навчальною програмою, методологією, вчителями, учнями та навчальними матеріалами. Охоплюються теми включають методи результативного навчання, самоконтроль в розвитку вчителя, а також навчання аудіювання, говоріння, читання та письма. Акцент робиться на розумінні чинників, які взаємодіють при вивченні учнями другої мови.

Дані книги також цікаві викладачам англійської мови, які шукають стимулюючу діяльність на основі навичок в змістовних контекстах і доповнюють матеріали, розроблені спеціально для навчальних посібників. Викладачі ознайомляться з аналізом основних методів навчання, що використовуються у всьому світі.

Cambridge Language Teaching Library

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
з 0
Відгуки відсутні