Infotech Fourth Edition

Infotech Fourth Edition

Таблицею
Списком

Ціна на підручники Infotech книга купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Infotech книга - це курс англійської зика для користувачів комп'ютерів і програмістів (4-е видання), повністю оновлений відповідно до останніх новітніми розробками в області інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ). Даний курс навчає студентів мови і навичкам, які необхідні для розуміння і роботи в світі комп'ютерів.

30 тематичних блоків охоплюють все - від комп'ютерних предметів першої необхідності до програмування, веб-дизайну, майбутніх технологій і розробок, а також пошуку роботи. Акцент на термінології поєднується з лексикою і граматичної практикою, щоб дати студентам інструменти для використання англійської мови в таких областях, як:

  • опис функцій і основних характеристик;
  • онлайн-чат;
  • подача заявки на роботу;
  • обговорення сфери ІКТ.
 

За підтримки виразних і лаконічних пояснень не потрібно ніяких спеціальних знань і навичок в галузі інформаційно-комунікаційних технологій, що робить даний курс ідеальним для тих, хто повинен розуміти англійську мову комп'ютерних обчислень для свого навчання або ж роботи.

Ключові характеристики навчального посібника:

  • технічне читання текстів і реалістичний матеріал для прослуховування тримають учнів в курсі останніх подій в швидко змінюваному світі обчислювальної техніки, від Windows-Vista до Blu-Ray;
  • всеосяжний глосарій комп'ютерних термінів і абревіатур забезпечує цінну мовну підтримку для студентів;
  • модульна структура дозволяє вчителям зосередитися на мові і найбільш актуальних темах для своїх учнів.
 

Книга викладача містить докладні навчальні замітки для кожного блоку, додаткову технічну інформацію і фотокопіруемий тест для кожного з восьми модулів.

avtweb