International Legal English

International Legal English

Товарів у наявності: 6

Показано 1 - 6 з 6

Фільтрувати за:

Ціна на підручники і книги International Legal English купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

International Legal English - це ідеальний короткий курс для тих, кому необхідно працювати в міжнародному юридичному співтоваристві, говорити про право в бізнес-середовищі з клієнтами, діловими партнерами і колегами по роботі.

Юридичне англійське 2-е видання, що містить повністю оновлений контент, допомагає студентам опановувати англійську мову на професійному рівні, на якому вони повинні в змозі спілкуватися в правовій сфері, з абсолютною впевненістю. Він охоплює основні області комерційного права, включаючи корпоративне, трудове, договірне, авторське право і закон про банкрутство. Курс підходить для використання в класі або самостійної роботи.

Кожен підрозділ як би «поміщає» майбутнього або практикуючого юриста в різні сценарії і вчить його, як консультувати клієнтів по відповідним аспектам юридичних дій. Автентичні приклади документів з практики надають професійну лексику, а «помічник по лексиці» пропонує визначення юридичних слів і фраз. Даний навчальний курс, в порівнянні з першим виданням, містить новий розділ по транснаціональному комерційного права і оновлений висувною глосарій, який включений до книги учня.

Основні характеристики і переваги курсу:

  • залучення теми, які б мотивували рольові ігри і різні вправи забезпечують основу для кожного фахівця предмета;
  • підказки в кожному блоці включають ключові мовні точки, корисні фрази і стратегії;
  • стартовий розділ на початку будь-якого блоку має розминку і заходи щодо підвищення обізнаності учня;
  • вихідні розділи в кінці всіх блоків заохочують обговорення матеріалу і роздуми;
  • відповіді, стенограми, тести і глосарій найважливіших термінів у кінці книги;
  • самостійне вивчення матеріалу на інтерактивному Multi-ROM включає в себе реалістичні аудіозаписи і інтерактивні вправи для додаткової практики.
 

Весь матеріал навчального посібника International Legal English представлений англійською та передбачений для студентів, які мають базові знання з іноземної мови.

Міжнародне юридичне англійське друге видання є ідеальною підготовкою до Кембриджського міжнародного юридичної англійської сертифікату ILEC і містить екзаменаційні практичні завдання, поради по іспиту і практичний тест ILEC.

International Legal English