Підручники Upstream

Підручники Upstream

Таблицею
Списком

Книги Upstream для вивчення англійської мови в Україні: Підручники a1+ a2, b1+ b2+ и с1

Upstream - курс англійської мови, що забезпечує підготовку на рівнях від Intermediate до Proficiency. Він спрямований на розвиток всіх чотирьох мовних навичок за допомогою різних комунікативних завдань, використовуючи гнучкий підхід, що робить курс відповідним для класів з різним рівнем підготовки. Робочий зошит і підручник забезпечують приблизно 120 годин занять у класі.

У робочому зошиті відведено значну кількість розділів різної складності із завданнями з лексиці, граматиці, розмовної і письмової мови. На рівні Intermediate зошит має дві частини. У першій йде ухил на словник, граматику, усну та письмову мову, з безліччю корисних вправ. У другій частині дано чіткі граматичні рекомендації щодо теоретичних і практичних занять.

Teacher's Book містить методичні рекомендації щодо проведення уроків, відповіді до завдань, додаткові вправи і матеріали. Test Booklet містить тести для копіювання.

Ключові характеристики:

  • розділи, наповнені актуальною інформацією з різних джерел
  • стимулюючі вправи для розвитку мовних навичок
  • лексичні вправи
  • граматичні розділи з великим спектром вправ
 

Купити підручники Upstream в інтернет-магазині "Oxford-Book"

Наш інтернет-магазин пропонує купити підручники Upstream в Україні на максимально вигідних умовах, необхідно просто вибрати курс або рівень і оформити покупку, або зателефонувати нашому фахівцеві. Наш менеджер-консультант не тільки допоможе вам оформити покупку, але і підібрати оптимальну наукову літературу, яка буде відповідати вашим цілям, уподобанням і фінансовим можливостям. Практикуємо виключно індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Абсолютно вся наукова література, яка знаходиться на віртуальних полицях нашого магазину, надається нам офіційними постачальниками від видавництва, а не сумнівними посередниками. Це гарантує, що у нас ви зможете недорого купити курс англійської або будь-яку іншу наукову літературу, яка відповідає всім нормам і має необхідні сертифікати якості. При співпраці з нами, ви першими будете дізнаватися про новинки від того чи іншого видавництва.

Про якість наданої нами продукції та орієнтації на клієнта свідчать численні відгуки, з якими ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланням: https://oxford-book.com.ua/module/ifeedback/rating. Для оптових покупців і постійних клієнтів передбачені знижки, що робить ціни ще більш вигідними, а співпраця більш приємним. Доставка здійснюється в будь-яку точку України: Київ, Харків, Львів, Одеса, Миколаїв та інші області.

avtweb