Read This!

Read This!

Товарів у наявності: 6

Показано 1 - 6 з 6

Фільтрувати за:

Мова видання
Назва курсу

Ціна на підручники і книги Read This купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Read This! - серія підручників, яка складається з трьох рівнів, призначена для підвищення навичок читання. Книги використовуються для навчання, як студентів, так і дорослих людей, які вирішили підвищити рівень знань англійської мови. Охоплюють рівні підготовки від Beginner до Intermediate.

Кожен рівень включає зошит для учня і посібник для вчителя з аудіо дисками. Видавці розробили багато рекомендацій і порад, які помісти в учительську зошит. Також, з метою скорочення часу підготовки до класних занять, а також розширення банк-ресурсу серії, в розпорядженні викладача знаходяться ксерокопіруемие навчальні тести і вправи, відповіді до яких також надані в книзі для вчителя. На аудіо диск записані всі тексти, які поміщені в навчальну зошит учня, що дозволяє також підвищити рівень аудіювання, розвиваючи навик сприйняття англійської мови на слух.

Залежно від рівня знань, в серії є підручники:

  • Read This! 1 - перший рівень, який містить 15 історій, які розкривають теми комунікацій, сучасних технологій, математики, бізнесу і техніки. Всі тексти мають цікавий, розповідний характер, тому процес читання виключає рутину. Учні із задоволенням занурюються в історії, які підвищують не тільки рівень знань, а й надають можливість дізнатися багато нового. Наприклад, з розповідей можна дізнатися про романістку з Японії, яка написала роман на мобільному телефоні, або про зв'язок музики з математикою, а також про мільйонера, який заробив свої статки, просто перебираючи сміття.
  • Read This! 2 - другий рівень підручників, познайомить учнів з такими темами, як охорона здоров'я, тваринний світ, продукти харчування, кримінальне право, психологія, всі тексти написані простою, доступною мовою в розповідному стилі. Підручник містить яскраві ілюстрації, які супроводжують сюжети історій. Наприклад, учні зможуть дізнатися про винахід першої вакцини, про зустріч європейців з першим жирафом, про потенційну небезпеку інтернет залежності у сучасних користувачів.
  • Read This! 3 - третій рівень, який також, як і попередні два складається з п'ятнадцяти цікавих текстів. З цієї книги учні дізнаються про туризм, готельний бізнес, науку про землю, спорт і фітнес, а також про автомобілі та сучасні технології. Підвищуючи свій словниковий запас, все хто проходять, навчання за курсом зможуть прочитати про першу крижану готель в Фінляндії, про існування місця в Тихому океані, яке є справжньою сміттєзвалищем, розміром зі штат Техас, про людину, яка подорожував по річці Амазонка, а також про те, як сліди від шин, як доказ, допомагають поліції знайти злочинців. По завершенню курсу, учні здатні переходити на більш високі рівні, і почати займатися академічним читанням.
 

Весь процес навчання читання проходить у цікавій, пізнавальній формі. Учитель може обговорювати зі своїм класом не тільки навчальний процес, а й вислуховувати думки щодо вивченого матеріалу, організовувати дискусії, цікаві бесіди на пройдені теми. Крім того, що в процесі навчання збільшується словниковий запас, учні вчаться критичного мислення, аналізу і структурування інформації.

Read This!