Storyfun for Starters Movers Flyers

Storyfun for Starters Movers Flyers

Товарів у наявності: 17

Показано 1 - 17 з 17

111

111

Storyfun for Starters, Movers, Flyers Київ, Харків, Одеса, Львів 

Серія підручників Storyfun for Starters, Storyfun for Movers, Storyfun for Flyers (2-е видання) - це 3-рівневий курс англійської мови, призначений для учнів молодших класів. Оновлений випуск надає яскраву, повнокольоровий і інтерактивну підготовку до тестів Cambridge English - Young Learners.

Веселі заняття, збалансовані з питаннями в стилі іспиту, практикують всі розділи програми в комунікативній формі. Матеріал спеціально розроблений для того, щоб зосередитися на тих областях, які можуть викликати проблеми в учнів на цих рівнях. Кожен блок становить основу для уроку від 75 до 90 хвилин.

Тести написані на знайомі теми і зосереджені на навичках, необхідних для ефективного спілкування англійською мовою через аудіювання, розмовну мову, читання і письмо. У них використовуються реалістичні повсякденні ситуації, щоб втілити навчання в життя.

Система управління навчанням включає в себе інтерактивні онлайн-ресурси - веселі ігри і заняття, на яких використовується мова, описаний в книгах. Тест охоплює всі основні різновиди англійської мови (наприклад, британський чи американський англійський). Буклет Home Fun дає дітям можливість практикувати лексичний запас навіть вдома, а також допомагає батькам підтримувати процес навчання.

Підручники Storyfun for розбиті на основні ступені навчання:

  • Pre A1 Starters - перша з 3-х Кембриджських кваліфікацій, розроблена для початківців. Ці тести знайомлять дітей з повсякденним письмовою та усною англійською мовою і є для них відмінним способом набути впевненості і поліпшити свої знання мови. Вони можуть допомогти дитині зробити перший крок до розуміння основного англомовного контенту в інтернеті, насолоджуватися книгами, піснями і фільмами англійською мовою, заводити друзів по всьому світу;
  • A1 Movers - другий рівень, що дозволяє розуміти основні інструкції і брати участь в нескладних розмовах, писати замітки, в тому числі час, дату і місце;
  • A2 Flyers - третій ступінь кваліфікації, що дає можливість дітям осягати простий письмову англійську, спілкуватися в знайомих ситуаціях, використовувати основні фрази і вирази, розмовляти з носіями англійської мови, які говорять повільно і чітко.
 

Кожен блок містить яскравий, привабливий, веселий і простий у використанні матеріал, який мотивує. Учні можуть практикуватися граматиці в онлайн-режимі, за допомогою коду доступу, розміщеного в книзі учня.

Додаткове додаток дозволяє дітям удосконалювати і закріплювати свій словниковий запас в будь-який вільний час в реальному ігровому середовищі. Аудіо та повний спектр нових цифрових компонентів дають ще більше можливостей для занять як в школі, так і вдома.

Ці ресурси призначені для того, щоб допомогти учням розвинути власні навички, зробити навчання приємним і мотивуючим на кожному етапі навчального процесу, а також почати готувати їх до Кембриджського англійської мови.

Storyfun for Starters Movers Flyers