Storyfun for Starters Movers Flyers

Storyfun for Starters Movers Flyers

Товарів у наявності: 2

Показано 1 - 2 з 2

Фільтрувати за:

Тип товару
Мова видання
Рівень курсу

Ціна на підручники і книги Storyfun for Starters, Movers, Flyers купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Storyfun - це 3-рівневий курс з вивчення мови, з метою підготовки молодших школярів до іспиту «Кембриджський англійська: молоді учні» (Cambridge English: Young Learners).

Ця серія представляє приємну і цікаву практику для здачі тестів Flyers з англійської мови (YLE) в Кембриджі. Кожна книга містить десять повністю ілюстрованих історій, за якими слідують забавні завдання, включаючи ігри, пісні, вірші і питання в формі іспитів. Вони призначені для перевірки розуміння учнями і застосування основ граматики, лексики і навичок, необхідних на всіх рівнях.

Всі рівні надають по 15 навчальних годин контенту, з можливістю розширення до 30. У сюжетному блок дає достатньо матеріалу, щоб охопити від 90 до 180 хвилин навчального часу. Storyfun ідеально підходить в якості набору для супроводу будь-якого основного курсу англійської мови.

Навчальний матеріал розбитий на окремі ступені:

Starters - 1-й ступінь всієї серії для дітей молодших класів, яка починає активно готувати учнів до здачі іспиту Cambridge English: Young Learners Starters. Вона відповідає A1 Beginner рівня володіння;
Movers - 2-й ступінь курсу англійської мови, що відповідає рівню підготовки Beginner A1. Тут діти закріплюють граматику і продовжують поглиблено вивчати лексику;
Flyers - завершальний етап серії для початкової школи, який готує до іспиту «Кембриджський англійська: молоді учні». Відповідає рівню Elementary A2.

Живі історії та веселі заняття захоплять уяву школярів і допоможуть їм підготуватися до здачі тестів. Заходи в комунікативній формі допомагають маленьким учням в тих областях, які можуть викликати у них проблеми на цих рівнях, щоб вони навчилися уникати поширених помилок. Окремі списки нових слів забезпечують легкий довідник для вивчення, що дозволяє практикувати словниковий запас у вільний час.

Книга учня тепер поставляється з буклетом Home Fun (Домашні розваги), що містить завдання для учнів, які можна виконувати вдома самостійно, і батьки також зможуть підтримати процес навчання. Цікаві онлайн-заняття в Кембриджської системі управління навчанням (CLMS) доступні за допомогою коду на лицьовій стороні підручника.

Що стосується книги вчителя, то вона включає в себе покрокові інструкції про те, як підходити до занять, додаткові фотокопіруемие матеріали і короткий виклад основних моментів граматики і словника, описаних в кожному оповіданні.

Storyfun for Starters Movers Flyers