Wishes b2.1 b2.2 students workbook teachers

Wishes b2.1 b2.2 students workbook teachers

Товарів у наявності: 34

Показано 1 - 34 з 34

Фільтрувати за:

Книги Wishes b2.1 b2.2 students workbook teachers

Wishes - дворівневий курс англійської мови від видавництва Express Publishing для учнів на рівні upper - intermediate. Містить багатомодульну програму навчання, яка вміщає великий обсяг актуальною і корисною інформації, а також активні вправи і завдання для розвитку всіх мовних навичок. У даному курсі йде робота над вимовою, приділено увагу вивченню фраз і словосполучень, необхідних для використання англійської мови в повсякденному житті. Заняття по курсу спрямовані на підготовку до іспитів.

Ключові характеристики:

  • систематичний розвиток мовних навичок
  • лексичні вправи
  • інформація з сучасних та актуальних джерел
  • progress check - розділ для перевірки знань
  • розділи по культурі
 

Купити підручники Wishes в інтернет-магазині "Oxford-Book"

Наш інтернет-магазин пропонує купити підручники Wishes в Україні на максимально вигідних умовах, необхідно просто вибрати курс або рівень і оформити покупку, або зателефонувати нашому фахівцеві. Наш менеджер-консультант не тільки допоможе вам оформити покупку, але і підібрати оптимальну наукову літературу, яка буде відповідати вашим цілям, уподобанням і фінансовим можливостям. Практикуємо виключно індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Абсолютно вся наукова література, яка знаходиться на віртуальних полицях нашого магазину, надається нам офіційними постачальниками від видавництва, а не сумнівними посередниками. Це гарантує, що у нас ви зможете недорого купити курс англійської або будь-яку іншу наукову літературу, яка відповідає всім нормам і має необхідні сертифікати якості. При співпраці з нами, ви першими будете дізнаватися про новинки від того чи іншого видавництва.

Про якість наданої нами продукції та орієнтації на клієнта свідчать численні відгуки, з якими ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланням: https://oxford-book.com.ua/module/ifeedback/rating. Для оптових покупців і постійних клієнтів передбачені знижки, що робить ціни ще більш вигідними, а співпраця більш приємним. Доставка здійснюється в будь-яку точку України: Київ, Харків, Львів, Одеса, Миколаїв та інші області.

Wishes b2.1 b2.2 students workbook teachers