The TKT Course

The TKT Course

Товарів у наявності: 5

Показано 1 - 5 з 5

Ціна на підручники і книги TKT Course купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

TKT Course - це новий тест на можливість викладання англійської мови для говорять на інших мовах, який отримав всесвітнє визнання і прийнятий в більш ніж 60 країнах.

Він спрямований на підвищення впевненості вчителів і стажистів, зростання перспектив працевлаштування за рахунок зосередження уваги на основних педагогічних знаннях, необхідних вчителям початкових, середніх і дорослих класів, в будь-якій країні світу. Даний курс допоможе зрозуміти: мова навчання, різні методології викладання, способи застосування ресурсів, ключові концепції планування уроків і методи управління класом.

Курс ТКТ перевіряє знання педагогів про викладання англійської мови, які не є його носіями. Ці знання включають в себе поняття, які стосуються мови, використання мови, а також основам і практиці його викладання і вивчення, які оцінюються за допомогою об'єктивних, простих в адмініструванні і проходженні тестів.

TKT можуть бути прийняті на будь-якому етапі кар'єри вчителя. Вони підходять для викладачів, які готуються до навчання або практикуючих, і є частиною системи навчальних тестів, пропонованих Cambridge ESOL. В TKT немає вимог до вступників, проте кандидатам рекомендується мати як мінімум середній рівень володіння англійською мовою.

Основні цілі курсу:

  • познайомити вчителя з поняттями і термінами викладання і навчання, які є центральними для TKT, даючи можливість проводити практичні тести та екзаменаційні роботи;
  • дати уявлення про безліч різних ресурсів, доступних для вчителів мови, таких як веб-сайти, книги з граматики, підручники з конкретним курсам;
  • ознайомити з основними актуальними теоріями, підходами, практиками та діями в викладанні англійської мови і вивчити застосування цих теорій в класі;
  • дати можливість задуматися про своєму власному стилі викладання, вивчаючи концепції, представлені в курсі;
  • занурити вчителя в англомовне середовище і культуру.
 

«Teaching Knowledge Test» містить три тестових модуля:

  • TKT-модуль № 1. Мова, його основи вивчення і викладання.
  • TKT-модуль № 2. Складання плану уроків і застосування ресурсів для їх проведення.
  • TKT-модуль № 3. Управління процесом викладання і навчання.
 

Будь-модуль складається з 80-ти питань і триває рівно 80 хвилин. Регулярні перевірки концепції та ключ повної відповіді на питання роблять курс ідеальним для самостійного вивчення.

Компакт-диск TKT Course Training Activity містить 30 спеціально розроблених заходів з підготовки вчителів в зручному форматі PDF. Його можна використовувати як окремо, так і разом з навчальними модулями.

TKT присуджується «Кембриджських іспитом» і є міжнародно-визнаним еталоном якості. Він привласнює вчителю кваліфікацію, що підтверджує здатності до викладання і є хорошою основою для отримання подальшої кваліфікації з навчання англійської мови, такий як - CELTA або Delta.

The TKT Course

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
з 0
Відгуки відсутні