Vocabulary in Practice

Vocabulary in Practice

Товарів у наявності: 6

Показано 1 - 6 з 6

Фільтрувати за:

Тип товару
Мова видання
Назва курсу

Ціна на підручники і книги Vocabulary in Practice купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Vocabulary in Practice ( «Словник на практиці») - це практична серія зручних словникових книг, призначених для зайнятих учнів, які хочуть вписатися в будь-яку додаткову практику за межами класної кімнати. Ці невеликі і зручні для перенесення книги пропонують багато можливостей для вивчення лексики англійської мови та ідеально підходять для зайнятих людей.

Серія складається з 6 книг для різних рівнів володіння. Всі навчальні посібники-словники включають в себе регулярні тести і корисні списки слів:

  • Рівень 1 / Початківець (Beginner) - містить 30 одиниць захоплюючих словникових вправ для початкового вивчення. Включає прості теми: твоє тіло, одяг, сім'я, числа, кольору, місяці року, дні тижня, погода, будинок і ін. Вправи виконуються швидко, і студенти можуть відразу ж перевірити свої відповіді.
  • Рівень 2 / Елементарно (Elementary) - ідеально підходить для студентів-самоучок, які хочуть практикувати свій словниковий запас поза класних занять. Також включає 30 приємних і швидких у виконанні вправ з тестовими завданнями після кожних 10 одиниць. Словник розподілений по окремим темам і є тестові блоки, які допоможуть переглянути свій словниковий запас
  • Рівень 3 / Нижче середнього (Pre-intermediate) - містить 40 одиниць цікавих словникових вправ. Крім того, через кожні 10 завдань проводяться регулярні тести для перевірки прогресу. Вправи виконуються легко і швидко, школярі (студенти) тут же зможуть порівняти власні результати з правильними відповідями.
  • Рівень 4 / Середній (Intermediate) - підручник для поповнення англійського словникового запасу даної серії, також, як і попередній, включає в себе 40 захоплюючих завдань, але тільки з більшим ступенем складності - для учнів середнього рівня підготовки.
  • Рівень 5 / Просунутий (Upper-Intermediate) - книга має близько 600 корисних слів для учнів середніх і старших класів. Приємні і швидкі для виконання вправи містять тести з готовими відповідями. В кінці підручника є корисні списки слів з примітками і довідкою з правильної вимови.
  • Рівень 6 / Професійний (Advanced). Словник на практиці охоплює понад 600 слів для учнів старших класів. Містить 40 коротких блоків, регулярні тести, ключі відповіді і списки слів з вимовою. Студенти зможуть перевірити свої результати негайно. Підручник ідеально підходить для самостійної роботи.
 

Всі слова для словників були обрані з використанням Cambridge International Corpus, щоб забезпечити включення найбільш важливих, які знадобляться учням в процесі вивчення англійської мови. Книги досить компактні і їх легко використовувати в дорозі. Vocabulary in Practice - це зручна, перевірена часом Кембриджська серія практичних посібників.

Vocabulary in Practice