Writers at Work

Writers at Work

Таблицею
Списком

Ціна на підручники і книги Writers at Work купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Підручники Writers at Work ( «Письменники за роботою») - сучасний курс для вивчення англійської мови, який був визнаний найбільшими мовними школами світу і призначений для роботи учнів у класі. Ключове завдання курсу - розвиток комунікативного майстерності, необхідного для спілкування в реальних життєвих ситуаціях. У навчальному курсі реалізується контекстний підхід до формування лексичних навичок, який враховує важливість використання контексту в вивченні та закріпленні нових слів.

Важливою особливістю книг є те, що вони поєднують в собі нормативне опис граматики мови з систематизованим зведенням еталонних зразків сучасної англійської мови. Вона синтезує лексичну і граматичну сфери в ході справжнього спілкування англомовних людей. Тому їх рекомендують вивчають англійську мову в якості цінного навчального посібника.

Дана серія підручників готує студентів ESL до написання академічних творів і складається з:

  • Writers at Work: Paragraph A1-B1.
  • Writers at Work: The Short Composition B1-B2.
  • Writers at Work: The Essay B2-C1.


Writers at Work: The Paragraph - від пропозиції до параграфа - це найнижчий рівень в представленій колекції навчального матеріалу. Він використовує той же п'ятиступінчастий процес, що і книги більш високого рівня. Проте, підхід в ньому був змінений, щоб врахувати низьку і середню ступінь підготовки студентів. Наприклад, набагато більший акцент робиться на словниковий запас та граматичні інструкції, що дозволяє учням такого рівня писати короткі точні тексти на прості теми. В останніх трьох розділах книга знайомить з основами написання абзаців, і учні встигають писати базові абзаци.

Англійські підручники видавництва Cambridge Writers at Work цієї серії навчають студентів опрацьовувати п'ятиетапний процес твори:

  • визначати головну ідею і деталі, на які слід звернути увагу в тексті;
  • складати короткі абзаци;
  • розбивати текст на параграфи відповідно до основною темою;
  • структурувати інформацію;
  • редагувати і виправляти граматичні помилки.


Студенти для написання застосовують свій особистий досвід, використовуючи академічні способи організації, такі як приклади, причини і наслідки. Крім того, вони вчаться писати художні і публіцистичні твори, узагальнюючи і цитуючи джерела. Підхід в цій книзі передбачає, що навіть учні нижчого рівня зможуть повноцінно впоратися з роботою.

avtweb