Іспити YLE

Іспити YLE

Товарів у наявності: 68

Показано 1 - 48 з 68

Іспити YLE – Young Learners Exams: замовити підручники та література для сдачі міжнародних іспитів з англійскої мови

Любов до пізнання нового, постійного руху вперед і отримання знань необхідно прищеплювати з самого дитинства. Особливо це стосується іноземних мов. Англійська - як міжнародна мова спілкування, необхідно вводити в життя дитини практично з перших років життя. І найголовніше, що робити це потрібно правильно, щоб не відбити назавжди бажання займатися і дізнаватися нову лінгвістичну систему. Ігрова форма вважається ідеальною методикою викладання English дошкільнятам. А для того щоб мотивувати непосид на подальше вивчення і продемонструвати успіхи дитини, була створена серія іспитів Cambridge YLE.

 

Що таке іспити YLE і навіщо вони потрібні?

Іспити YLE є складовою частиною цілої групи Кембриджських екзаменів і націлені на оцінку знань у дітей віком від 6 до 12 років. Програма складена з урахуванням індивідуальних особливостей учнів молодшої школи і містить багато завдань розважального характеру. Весь матеріал побудований за принципом піраміди, починаючи від самого простого рівня і закінчуючи більш складним.

Іспит YLE включає три рівні:
• Starters (Pre A1 / Beginner);
• Movers (A1 / Elementary);
• Flyers або (A2 / Pre-Intermediate).

Кожен екзаменаційний рівень складається з чотирьох частин. Програма розрахована на перевірку здатності сприймати інформацію на слух (аудіювання), вміння читати, писати і говорити англійською відповідно до рівня знань. Поетапне проходження усіх рівнів навчання відбувається в цікавій ігровій формі. В процесі підготовки, як і на самому іспиті, дитина виконує ігрові завдання, спрямовані на розвиток мовних навичок. Крім цього, здавати іспити YLE необхідно з причин:

• В процесі підготовки, дитина починає чітко усвідомлювати, що іноземна мова насправді не так складний, як може здатися на перший погляд. Підручники для підготовки до іспитів YLE, так само як і сам іспит, надають надійну базу знань і сприяють стрімкому розвитку навичок в майбутньому

• Відмінний старт і необмежені можливості - знання англійської мови дозволяє дивитися фільми без перекладу, читати книги на мові оригіналу, отримувати інформацію з англомовних сайтів та першими бути в курсі світових подій

• Англійська мова - це двері не тільки в інші країни заради подорожей, але і можливість стрімкого кар'єрного росту. Сфера інноваційних технологій вимагає участі професіоналів, які володіють іноземною мовою.


Підготовка до іспитів YLE: книги і підручники

Спеціально для того, щоб діти мали можливість ефективно підготуватися до майбутнього іспиту YLE, світові видавництва розробили спеціальні підручники. Кожна серія пропонує посібники для різного рівня складності. На сторінках зібрана вся необхідна лексична і граматична база, яка повинна застосовуватися в мові учнів.

Комплектація підручників зазвичай не обмежується однією книгою. Це цілі навчально-методичні комплекси, які пропонують комплексну підготовку до іспитів YLE.

Наприклад, представлена в каталозі серія Cambridge YLE Tests на кожному з рівнею включає книгу для вчителя, зошит для учня і CD-диск. Матеріалу в кожному посібнику цілком вистачає для того, щоб дитина в захоплюючій, ігровій формі вивчав англійську мову і поступово готувався до здачі першого в житті міжнародного іспиту. Не менш корисною при підготовці стане серія Get Ready for YLE. Це збірник тестів, розроблений з урахуванням змін, внесених до програми в 2018 році. Друге видання включає екзаменаційні питання, тести, головоломки, вправи, які змушують проявляти творчий потенціал учнів (так звані, завдання із зірочкою), і необхідні для більш поглибленої підготовки.

 

Купити книги для підготовки до іспитів YLE можна в нашому інтернет магазині. У нас:

• Низькі ціни
• Доставка по всій країні
• Консультаційна допомога
• Цікаві комерційні пропозиції оптовим покупцям
• Лояльна система знижок
• Широкий асортимент
• Якісна продукція.

З усіх питань просимо звертатися до менеджерів магазину за вказаними контактних даних телефонами.

Іспити YLE