More! 2nd Edition

More! 2nd Edition

Товарів у наявності: 63

Показано 1 - 48 з 63

Ціна на підручники і книги More купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

More! (Більше!) - друге видання, яке представляє собою чотирьохрівневий курс англійської мови, від визнаних авторів, для учнів молодших класів середньої школи. Це видання відрізняється новими функціями і ще більш зручним дизайном, щоб вразити уяву юних підлітків і поліпшити їх навчання.

Курс містить матеріали з новими пригодницькими фотографіями і цікавими текстами для ще більшого задоволення від читання. Обидві секції CLIL, які тепер є невід'ємною частиною кожного уроку, і міні-проекти надихають природна цікавість підлітків. На додаток до спеціальних розділів по граматиці і лексиці, More допомагає поліпшити результати іспитів майбутніх студентів - за допомогою нових розділів екзаменаційних навичок та рекомендації до навчання в робочому зошиті.

Кожен рівень курсу англійської мови пропонує від 80 до 90 годин навчального матеріалу і багатий вибір цифрових компонентів для вчителів і учнів. Cyber Homework і веб-ресурси роблять домашню роботу і мовну практику приємними у вивченні, а DVD-ROM Presentation Plus, CD-ROM Testbuilder і DVD забезпечують додаткову підтримку в навчанні і моніторингу успішності школярів.

Вся програма розділена на 4 рівні складності:

  • More! (2nd Edition) 1 - найперша щабель. Під час її проходження учні набувають корисні в житті навички усного мовлення: розповідати про головні події сьогоднішнього дня і описувати минулий, питати, а також відповідати на питання - котра година, описувати в деталях свій гардероб, розмовляти з продавцем магазину, висловлювати особисті переваги;
  • More! 2 - рівень курсу, який пропонує дітям для вивчення 12 модулів, в яких пояснюються правила граматики, відпрацьовуються розмовні навички, дається загальнорозвиваючих і культурологічний матеріал;
  • More! 3 - третій етап, завершальний підготовку рівня Elementary A2. Він включає 12 юнітів (ігрових персонажів), за допомогою яких викладається лексика мови, граматика, читання, усна розмовна мова і нюанси вимови. По закінченню курсу хлопці повинні вміти розповідати про власні звички, давати поради, висловлювати словами симпатію, робити припущення і висловлювати свою точку зору;
  • More! 4 - завершальна щабель, яка відповідає Pre-Intermediate B1 рівню. На цьому курсі учні практикують і відточують корисні навички: грамотна побудова припущень, ведення блогу, вербальне вираження своїх почуттів і емоцій, опис особистих спостережень різного характеру, здійснення листування в електронному режимі.
 

Книга вчителя містить рекомендації з навчання і докладний посібник про те, як отримати максимальну користь з курсу. Вона включає аудіо-сценарії і ключі відповідей для книги і робочого зошита учня.

За допомогою CD-ROM / Audio Testbuilder вчитель може створювати тести для будь-якого модуля, роблячи при цьому версії «А» і «В», щоб учні, які сидять поруч, не ділилися відповідями.

Програмне забезпечення ROM Presentation Plus для презентацій поєднує в собі інтерактивний контент - книги учня, аудіо-CD і відео-DVD з інструментами інтерактивної дошки та ідеально підходить для створення активно зайнятого класу.

More! 2nd Edition