Super Safari

Super Safari

Товарів у наявності: 29

Показано 1 - 29 з 29

Ціна на підручники і книги Super Safari купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Super Safari - ще один захоплюючий курс від видавництва Cambridge, який запрошує дітей в подорож по світу англійської мови в формі гри. Видання припускає наявність трьох рівнів складності, кожен з яких включає величезний банк-ресурс навчального матеріалу. Ніяких нудних і монотонних заучування правил, всі заняття проходять в супроводі цікавих історій, пісень, ігор. Основне завдання - розвинути соціальні навички, а також когнітивні і сенсорно-рухові здібності.

Головні герої підручників і зошитів, які сопровожается учня протягом усього курсу - Поллі, Лео, Майк і Джина, які подорожують по сторінках, захоплюючи за собою дитину. Зміст курсу розроблялося з урахуванням потреб дітей у розвитку, з огляду на вікову категорію, тому процес проходить у формі гри, з постійним підключенням розважального і одночасно пізнавального матеріалу - пісень, історій. За підсумком, дитина не тільки запам'ятовує слова англійською мовою, а й паралельно розвиває пам'ять, концентрацію, застосовує на практиці сенсорно-рухові здібності, вчиться мислити нестандартно.

Друзі-тварини навчать соціально важливим цінностям, розкажуть про те, що хороший і що погано. Серед головних особливостей курсу варто виділити:

  • Можливість домашнього навчання після класних занять.
  • Вправи, що розвивають пам'ять, концентрацію, розумовий процес.
  • Розвиток вимови, навчання читанню.
  • Знайомство з навколишнім світом.
 

Наявність програмного забезпечення, надає можливість суміщення на інтерактивній дошці матеріалу з підручників, робочих зошитів, і інших ресурсів.

Комплектація передбачає:

  • Робочий зошит activity workbook.
  • Аудіо диски class audio cd.
  • Флешкарти flashcards.
  • Зошит з цифрами і буквами LETTERS AND NUMBERS WB.
  • Підручник з відео матеріалом pupils book.
  • Зошит вчителя teachers book.
 

Перша сходинка курсу Super Safari 1, розрахована на учнів від трьох років. Ідеально підходить для початку навчання, без бази знань за плечима, починає готувати дитину до рівня Beginner A1. Лексика розділу представлена такими темами, як сім'я, домашні тварини, іграшки, зоопарк, їжа, предмети класної кімнати. Також, діти вивчають рахунок до 10. Граматичні теми охоплюють питальні пропозиції, заперечення, множина іменників, інфінітив, певні артиклі.

Super Safari 2 продовжує підготовку до першого рівня знань Beginner A1, а Super Safari 3 - вже повністю йому відповідає.

Super Safari