The English Ladder

The English Ladder

Товарів у наявності: 22

Показано 1 - 22 з 22

Ціна на підручники і книги English Ladder купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Серія підручників English Ladder - 4-рівневий курс авторитетної авторської команди, який націлений допомогти учням зробити свої перші кроки у вивченні англійської мови. Курс, створений на пригоди забавного жабеня Фредді і його фантастичною сім'ї, розвиває мовні навички дітей за допомогою цікавих історій, які легко можна розіграти, а також цінну практику фонетики. Тут використовуються аудіо компакт-диски з піснями, включаючи версії для караоке, скоромовки, заняття малюванням, розфарбовуванням, ігри і комунікативні заходи (спілкування один з одним).

З переходом від рівнів 1-3, заснованих на цікавих історіях в підході вивчення мови, до тематичної спрямованості 4-го ступеня, курс поступово зростає разом з учнями, розширюючи їх лінгвістичні здібності і кругозір. Ретельно структурована програма навчання грамоті супроводжується системою цінностей, яка проходить через всі пригоди героїв в підручниках і навчає таким важливим соціальним концепціям, як дружба, обмін знаннями та досвідом.

Всі підручники English Ladder розбиті на чотири самостійні ступені:

  • в книзі The English Ladder 1-го рівня для учнів, знайомих з алфавітом, представлені творчі історії, що розповідають про новий словниковому запасі. Курс охоплює артиклі, прийменники, числівники від 1 до 10. Діти вчаться знайомитися і вітати один одного, розповідати про членів сім'ї, своєму хобі, улюбленому времяпрепровождении, вивчають назви тварин і ін .;
  • The English Ladder 2-го рівня містить: вивчення пропозицій теперішнього часу, числівників до 100, однина і множина, вживання прийменників разом з дієсловами. Йде навчання базовим навичкам діалогу, назвою страв і напоїв, диких тварин, різних професій, видів спорту, порами року;
  • в The English Ladder 3-й ступені представлені тематичні блоки: вживання артиклів, часів дієслова Present Simple, прийменники часу та місця. Вивчаються частини тіла людини, улюблені страви, екзотична флора і фауна, країни і традиції народів світу;
  • The English Ladder 4 - завершальна щабель курсу, яка відповідає рівню Beginner і підходить для підготовки початківців учнів Кембриджа.
 

У всіх тематичних блоках представлені фонетичні вправи і завдання для практики вимови, а також функція CLIL на кожному ступені, що фокусується на основних предметах, таких як математика і чітких граматичних цілях. У підручниках є розділи, які заохочують індивідуальне вивчення мови.

Приєднуйтесь до жабеняті Фредді, щоб отримати задоволення, пригоди і живе вивчення мови, використовуючи захоплюючі історії, пісні, ігри та спілкування.

The English Ladder