Big English Pearson

Big English Pearson

Товарів у наявності: 31

Показано 1 - 31 з 31

111

111

Big English Plus підручники від видавництва Pearson в Україна Київ

Автор: Mario Herrera and Christopher Sol Cruz

Серія підручників Big English Plus - книги, які розділені на шість рівнів, призначені для вивчення англійської мови дітьми початкових класів. На сторінках кожного підручника розташувалися веселі, захоплюючі ілюстрації до тем, які допоможуть дітям дізнаватися більше про навколишній світ і одночасно вивчати іноземну мову.

Книги допомагають розвивати як усні, так і письмові навички володіння англійською, а також відточують майстерність творчого мислення, критичної оцінки та колективної праці. У книга, призначених для вчителів, розроблені плани ведення занять, які допоможуть викладачеві визначити слабкі і сильні сторони знань кожного підопічного, а також запропонувати додаткові заняття кожному з них, виходячи з бажаних цілей.

Big English Plus - це поглиблений курс навчання, який містить в собі додаткові заняття по граматичної теорії, для розвитку навичок читання, включає підготовку до іспитів. Кожен рівень має збільшену кількість планових годин на навчання (150-240).

Підручники розбиті на ступені:

  • Big English Plus 1 - Starter, підручники, які починають активно готувати учня до здачі іспиту YLE
  • Big English Plus 2 - Starter / Beginner, по закінченню курсу, учень готовий до сдачеYLE Starters
  • Big English Plus 3 - Beginner, початок підготовки до здачі Cambridge Learners ступені Movers
  • Big English Plus 4 - Beginner, дитина готова до сдачеYLE Movers
  • Big English Plus 5 - Elementary, підготовка до YLE щабель Flyers
  • Big English Plus 6 - A2 Elementary, заключна щабель, по закінченню вивчення якої учні вільно здають іспит YLE щабель Flyers.
 

Кожна фаза складається з набору підручників:

  • Робочий зошит activity book
  • Підручник pupils book
  • Аудіодиски class audio sd
  • Книга для учітеля..teachers book
 

Також, розширена версія передбачає наявність спеціально розробленої онлайн площадки MyEnglishLab, яка вміщує в собі різні додаткові вправи, спрямовані на засвоєння і закріплення матеріалу з граматики, лексики. Для того, щоб учень мав можливість самостійно перевіряти себе і свої досягнення, майданчик пропонує окремий додаток для самоконтролю.

MyEnglishLab відмінна альтернатива робочого зошита, яка не виключає наявність паперової її версії, а розширює і доповнює можливості. Викладачеві більше немає необхідності витрачати час на перевірки домашніх робіт, оскільки всі бали вираховуються автоматично, надаючи звіт вчителю. Для учнів це можливість самостійно виконувати завдання і відразу ж отримувати результат виконаної роботи, вчиться мислити критично, виправляти помилки.

Кожен підручник серії розширено стікерами і картками, які можна вирізати як ілюстративний, наочний матеріал. Книги для вчителів включають різні ідеї для проведення групових ігор. Також, навчальний матеріал спрямований на згуртування групи учнів, вчить працювати в колективі, вести діалоги, відстоювати точку зору.

Big English Pearson